08-WL-FV
Er rijden momenteel 98 Knaus W62's rond in Nederland. Deze W62 komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 november 2021, dus sinds 4 jaren, 5 maanden en 29 dagen.
Van deze Knaus W62-transport caravan rijden er nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2010 en april 2019. De nieuwwaarde van deze Knaus W62-transport is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 7 juli 2014. Het voertuig was toen 4 jaren, 2 maanden en 17 dagen oud.
Bekijk ook alle Knaus W62 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W62-transport | 2010
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W62-transport |
| Breedte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 april 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 november 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 5 maanden en 29 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 juli 2014. Het voertuig was toen 4 jaren, 2 maanden en 17 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.050 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 750 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,20 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KW06 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W62 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 08-WL-FV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
08-WL-FV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 08-WD-FV | Hapert | AL | Open wagen | 03-12-2010 | 15,5 jaar |
| 08-WF-FV | Ifor Williams Trailers | HB511 | Veewagen | 02-09-2009 | 16,7 jaar |
| 08-WG-FV | Hapert | E | Kipper | 09-07-2010 | 15,9 jaar |
| 08-WH-FV | Caravelair | Ambiance Style | Caravan | 14-05-2011 | 15 jaar |
| 08-WJ-FV | Saris | B1300 | Kipper | 09-05-2012 | 14,1 jaar |
| 08-WK-FV | Chateau | 406C | Caravan | 19-06-2013 | 19,8 jaar |
| 08-WL-FB | Anssems | Gtb 1200-251X126 | Gesloten opbouw | 03-07-2014 | 11,9 jaar |
| 08-WL-FD | Atec | Open wagen | 26-08-2016 | 9,8 jaar | |
| 08-WL-FF | Vogelzang | VA-k-10-20-ac | Afneembare bovenbouw | 24-06-2014 | 11,9 jaar |
| 08-WL-FG | Tabbert | W31 | Caravan | 10-07-2014 | 11,9 jaar |
| 08-WL-FH | Saris | C2700 | Kipper | 18-09-2014 | 11,7 jaar |
| 08-WL-FJ | Junge | ZKO-10T | Gesloten opbouw | 25-06-2014 | 25,8 jaar |
| 08-WL-FK | Knaus | W04 | Caravan | 04-07-2014 | 11,9 jaar |
| 08-WL-FN | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 10-09-2014 | 11,7 jaar |
| 08-WL-FP | Saris | C2000 | Open wagen | 18-08-2014 | 11,8 jaar |
| 08-WL-FR | Böckmann | PHA-p-v-305165-200-240 | Veewagen | 11-07-2014 | 11,9 jaar |
| 08-WL-FS | Fendt | Bianco 465 | Caravan | 22-07-2014 | 11,8 jaar |
| 08-WL-FT | Böckmann | PHC-411186/270 | Veewagen | 07-07-2014 | 11,9 jaar |
| 08-WL-FV | Knaus | W62 | Caravan | 07-07-2014 | 16,1 jaar |
| 08-WL-FX | Knaus | W01 | Caravan | 09-08-2014 | 14,9 jaar |
| 08-WL-FZ | Humbaur | Ftk 153520 | Voor vervoer voertuigen | 18-04-2015 | 11,1 jaar |
| 08-WR-FV | Hapert | R.... | Gesloten opbouw | 14-02-2018 | 8,3 jaar |
| 08-WS-FV | LMC | C09-1046 | Niet nader aangeduid | 02-03-2018 | 8,2 jaar |
| 08-WT-FV | Hulco | Medax-2 | Neerklapbare zijschotten | 01-07-2019 | 6,9 jaar |
| 08-WV-FV | Hulco | Terrax-2 | Open laadvloer | 25-03-2020 | 6,2 jaar |
| 08-WX-FV | Anssems | Msx 2700-405X200 | Open laadvloer | 26-02-2021 | 5,2 jaar |
| 08-WZ-FV | Vlemmix | Open laadvloer | 04-02-2021 | 5,3 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met breedte van 218 cm een gewicht van ± 1.050 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Hobby 30 | 641 cm | 227 cm | 990 kg |
| Hobby 10 | 618 cm | 224 cm | 1.000 kg |
| Fendt 130 | 625 cm | 227 cm | 1.000 kg |
| Weinsberg W51 | 657 cm | 228 cm | 1.030 kg |
| Swift Group Limited Sprite | 640 cm | 225 cm | 1.140 kg |
| Kip 44S | 637 cm | 224 cm | 980 kg |
| Dethleffs EG2 | 666 cm | 220 cm | 970 kg |
| Bürstner Premio | 674 cm | 228 cm | 1.040 kg |
| Eifelland E500 | 715 cm | 228 cm | 1.040 kg |
| Eriba Troll 530 | 579 cm | 210 cm | 970 kg |
| Kip 44G | 640 cm | 226 cm | 1.030 kg |
| Hobby 12 C | - | 220 cm | 1.010 kg |
| Adria Altea | 665 cm | 228 cm | 1.020 kg |
| Eifelland E450 | 662 cm | 224 cm | 960 kg |
| Eriba Troll 542 | 577 cm | 210 cm | 970 kg |
| Bürstner 4824 | 687 cm | 217 cm | 970 kg |
| Hobby 400 SF | 590 cm | 220 cm | 980 kg |
| Caravelair Ambiance Style | 644 cm | 227 cm | 1.060 kg |
| Chateau 463C | 657 cm | 221 cm | 1.000 kg |
| Sprite 450-2 | 625 cm | 228 cm | 980 kg |
| Hobby 495 | 656 cm | 223 cm | 1.100 kg |
| Avento 445 | 648 cm | 219 cm | 1.070 kg |
| Elddis 470 | 645 cm | 223 cm | 1.070 kg |
| Hobby 390 SF | 584 cm | 217 cm | 1.000 kg |
| Eriba Feeling 442 | 666 cm | 217 cm | 1.070 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.