56-WKD-7
Er rijden momenteel 52 Knaus W09's rond in Nederland. Deze W09 komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 11 maanden en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Knaus W09 caravan rijden er in dezelfde variant (W09) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2024 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Knaus W09 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W09 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W09 | 2024
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W09 |
| Lengte | 4,30 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 2,53 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 juni 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 11 maanden en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 juni 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 11 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 924 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,37 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE | |
| Variant W09 | |
| Uitvoering 09Y2GAA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0162*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W09 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 56-WKD-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
56-WKD-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 56-WKB-7 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 15-01-2024 | 2,4 jaar |
| 56-WKD-2 | Niftylift Limited | Nifty 170H | Hoogwerker | 27-12-2023 | 2,4 jaar |
| 56-WKD-3 | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 28-12-2023 | 2,4 jaar |
| 56-WKD-4 | Vlemmix | Voor vervoer voertuigen | 27-12-2023 | 2,4 jaar | |
| 56-WKD-5 | Cheval Liberte | Veewagen | 02-02-2024 | 2,3 jaar | |
| 56-WKD-6 | Böckmann | PHA-p-V3016-240 | Veewagen | 28-02-2024 | 2,2 jaar |
| 56-WKD-7 | Knaus | W09 | Caravan | 14-06-2024 | 1,9 jaar |
| 56-WKD-8 | Henra | KP | Kipper | 17-04-2024 | 2,1 jaar |
| 56-WKD-9 | Brian James Trailers | A Type | Voor vervoer voertuigen | 22-02-2024 | 2,3 jaar |
| 56-WKF-7 | Eduard | P4 | Neerklapbare zijschotten | 13-02-2024 | 2,3 jaar |
| 56-WKG-7 | Kass | PlatEAU35 | Open laadvloer | 18-04-2024 | 2,1 jaar |
| 56-WKH-7 | Eduard | K4 | Kipper | 12-02-2024 | 2,3 jaar |
| 56-WKJ-7 | Fendt | Bianco 390 | Caravan | 29-02-2024 | 15,1 jaar |
| 56-WKK-7 | Hobby | 460 LU | Caravan | 23-03-2024 | 2,2 jaar |
| 56-WKL-7 | Henra | BR | Open laadvloer | 01-03-2024 | 2,2 jaar |
| 56-WKN-7 | Humbaur | HM 102113 | Voor vervoer voertuigen | 15-03-2024 | 2,2 jaar |
| 56-WKP-7 | Kassbohrer Transport Tech | Intago TT | Voor vervoer voertuigen | 14-03-2024 | 4,5 jaar |
| 56-WKR-7 | Hapert | Cobalt | Kipper | 28-03-2024 | 2,2 jaar |
| 56-WKS-7 | Temared | Open laadvloer | 03-04-2024 | 2,1 jaar | |
| 56-WKT-7 | Niftylift Limited | Nifty 120T | Hoogwerker | 19-04-2024 | 2,1 jaar |
| 56-WKV-7 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 10-05-2024 | 2 jaar |
| 56-WKX-7 | Anssems | AN | Open laadvloer | 01-07-2025 | 0,9 jaar |
| 56-WKZ-7 | Henra | PL | Neerklapbare zijschotten | 14-05-2024 | 2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.