53-WLZ-6
Er rijden momenteel 52 Knaus W09's rond in Nederland. Deze W09 komt uit het jaar 2024 en is nu 1 jaar, 7 maanden en 8 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Knaus W09 caravan rijden er in dezelfde variant (09) nog 43 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2024 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Knaus W09 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W09 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W09 | 2024
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W09 |
| Lengte | 5,49 m |
| Breedte | 2,20 m |
| Hoogte | 2,57 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 oktober 2024 |
| Leeftijd | 1 jaar, 7 maanden en 8 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 oktober 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 7 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 936 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.300 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,37 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE | |
| Variant 09 | |
| Uitvoering 09Y2LBA | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0162*14 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W09 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 53-WLZ-6 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
53-WLZ-6
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 53-WLB-6 | Anssems | AN | Neerklapbare zijschotten | 23-05-2024 | 2 jaar |
| 53-WLD-6 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 21-06-2024 | 1,9 jaar |
| 53-WLF-6 | Niftylift Limited | Nifty 120T | Hoogwerker | 10-06-2024 | 2 jaar |
| 53-WLG-6 | Weinsberg | W51 | Caravan | 12-06-2024 | 2 jaar |
| 53-WLH-6 | Caravelair | Sport Line | Caravan | 22-06-2024 | 1,9 jaar |
| 53-WLJ-6 | Hobby | 545 | Caravan | 20-06-2024 | 8,9 jaar |
| 53-WLK-6 | Hulco | HU | Open laadvloer | 04-07-2024 | 1,9 jaar |
| 53-WLL-6 | Knaus | W01 | Caravan | 27-09-2024 | 1,7 jaar |
| 53-WLN-6 | Böckmann | PHA-p-V3016-240 | Veewagen | 07-08-2024 | 1,8 jaar |
| 53-WLP-6 | Kip | Shelter | Caravan | 20-12-2024 | 1,4 jaar |
| 53-WLR-6 | Swift Group Limited | Sprite | Niet nader aangeduid | 12-09-2024 | 1,7 jaar |
| 53-WLS-6 | Anssems | AN | Open laadvloer | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| 53-WLT-6 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 22-01-2025 | 1,3 jaar |
| 53-WLV-6 | Trime | X-ecok | Niet nader aangeduid | 27-09-2024 | 1,7 jaar |
| 53-WLX-6 | Hapert | Azure | Open laadvloer | 25-09-2024 | 1,7 jaar |
| 53-WLZ-1 | Caravelair | Antares | Caravan | 11-10-2024 | 1,6 jaar |
| 53-WLZ-2 | Peters | Kipper | Kipper | 15-01-2025 | 1,4 jaar |
| 53-WLZ-3 | Temared | Voor vervoer voertuigen | 27-09-2024 | 1,7 jaar | |
| 53-WLZ-4 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 16-10-2024 | 1,6 jaar |
| 53-WLZ-5 | Niftylift Limited | Nifty 120T | Hoogwerker | 23-10-2024 | 1,6 jaar |
| 53-WLZ-6 | Knaus | W09 | Caravan | 18-10-2024 | 1,6 jaar |
| 53-WLZ-7 | Hulco | HU | Neerklapbare zijschotten | 11-10-2024 | 1,6 jaar |
| 53-WLZ-8 | Kalf | Voor vervoer boten | 03-10-2024 | 1,6 jaar | |
| 53-WLZ-9 | Mueller Mitteltal | KA-ta-r 11,9 | Kipper | 04-10-2024 | 12,9 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 549 x 220 cm een gewicht van ± 936 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Swift 390-3 | 557 cm | 216 cm | 850 kg |
| Elddis 380 | 545 cm | 217 cm | 890 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.