39-WJ-PB
Er rijden momenteel 209 Knaus W08's rond in Nederland. Deze W08 komt uit het jaar 2013 en is nu 12 jaren, 10 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 januari 2019, dus sinds 7 jaren, 4 maanden en 21 dagen.
De nieuwwaarde van deze Knaus W08 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Knaus haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Knaus W08 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Knaus W08 | 2013
| Voertuigsoort | Caravan |
| Merk | Knaus |
| Handelsbenaming | W08 |
| Lengte | 7,64 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | caravan |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juli 2013 |
| Leeftijd | 12 jaren, 10 maanden en 13 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 januari 2019 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 4 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.310 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.600 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,40 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type KWE | |
| Variant 08G4NCA | |
| Uitvoering N/A | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0162*01 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Knaus W08 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 39-WJ-PB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
39-WJ-PB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 39-WB-PB | Hapert | HA-ta-ahw | Speciale groep | 25-06-2008 | 17,9 jaar |
| 39-WD-PB | Anssems | PSX2 | Open wagen | 07-05-2009 | 17,1 jaar |
| 39-WH-PB | Hulco | Medax-3 | Open wagen | 17-09-2011 | 14,7 jaar |
| 39-WJ-PB | Knaus | W08 | Caravan | 13-07-2013 | 12,9 jaar |
| 39-WJ-PD | Brian James Trailers | A Type Tilt-bed | Voor vervoer voertuigen | 13-09-2012 | 13,7 jaar |
| 39-WJ-PF | Anssems | Bsx 1400-251X130 | Open wagen | 17-09-2012 | 13,7 jaar |
| 39-WJ-PG | Swift Group Limited | Sprite | Caravan | 14-09-2012 | 13,7 jaar |
| 39-WJ-PH | GS | AIC-2700 N | Afneembare bovenbouw | 14-09-2012 | 13,7 jaar |
| 39-WJ-PJ | Hapert | Al.... | Open wagen | 19-09-2012 | 13,7 jaar |
| 39-WJ-PK | Gijzen | GPL | Open wagen | 12-11-2014 | 11,5 jaar |
| 39-WJ-PL | Anssems | Gtb 1200-301X126 | Open wagen | 28-09-2012 | 13,7 jaar |
| 39-WJ-PN | Henra | K1.27 | Kipper | 20-09-2012 | 13,7 jaar |
| 39-WJ-PP | Saris | C2000 | Open wagen | 28-09-2012 | 13,7 jaar |
| 39-WJ-PR | Hapert | R.... | Gesloten opbouw | 02-10-2012 | 13,7 jaar |
| 39-WJ-PS | Kalf | Voor vervoer boten | 03-05-2013 | 13,1 jaar | |
| 39-WJ-PV | Humbaur | Rapid 2000 AG | Veewagen | 06-12-2012 | 13,5 jaar |
| 39-WJ-PX | Henra | K3.27 | Kipper | 01-10-2012 | 13,7 jaar |
| 39-WK-PB | Hapert | E.... | Kipper | 30-11-2013 | 12,5 jaar |
| 39-WL-PB | Anssems | Bsx 2500-251X130 | Open laadvloer | 26-06-2015 | 10,9 jaar |
| 39-WN-PB | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 15-03-2016 | 10,2 jaar |
| 39-WP-PB | Pega | 1800 | Voor vervoer boten | 10-11-2016 | 9,5 jaar |
| 39-WR-PB | Hobby | 650 KFU | Caravan | 19-09-2017 | 8,7 jaar |
| 39-WS-PB | Stema | WOM | Neerklapbare zijschotten | 24-05-2018 | 8 jaar |
| 39-WT-PB | Mustang-trailers | Hero Camper | Gesloten opbouw | 08-03-2019 | 7,2 jaar |
| 39-WV-PB | Cheval Liberte | Gold Pullman V2 | Veewagen | 29-11-2019 | 6,5 jaar |
| 39-WX-PB | Tabbert | W27 | Caravan | 17-09-2020 | 5,7 jaar |
| 39-WZ-PB | Dethleffs | C20-1121 | Caravan | 22-04-2021 | 5,1 jaar |
Caravan's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan caravan modellen met een afmeting van 764 x 250 cm een gewicht van ± 1.310 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Tabbert W28540 | 765 cm | 243 cm | 1.370 kg |
| Hobby 560 Kmfe | 762 cm | 250 cm | 1.410 kg |
| Dethleffs EN5 | 755 cm | 250 cm | 1.400 kg |
| Hobby 560 CFE | 762 cm | 250 cm | 1.440 kg |
| Hobby 560 UFF | 762 cm | 250 cm | 1.420 kg |
| Hobby 560 UL | 762 cm | 250 cm | 1.420 kg |
| Tabbert W27550 | 765 cm | 241 cm | 1.340 kg |
| Bürstner 5524 | 756 cm | 250 cm | 1.230 kg |
| Wilk W42560 | 766 cm | 242 cm | 1.240 kg |
| Hobby 560 | 757 cm | 249 cm | 1.310 kg |
| LMC 560K1 | 765 cm | 245 cm | 1.260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.