91-BX-KV
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2006 en is nu 20 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 september 2024, dus sinds 1 jaar, 8 maanden en 9 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter 1.3 Pick-up open wagen rijden er nog 210 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.449 en € 50.386, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.355 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Porter 1.3 Pick-up is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter 1.3 Pick-up | 2006
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter 1.3 Pick-up |
| Breedte | 1,39 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 2.618 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 48 kW (65 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1296cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 maart 2006 |
| Leeftijd | 20 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 september 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 8 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 787 kg |
| Massa rijklaar | 887 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 663 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.550 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.550 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.150 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 680 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 393 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 393 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,81 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,22 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op dwarsbalk onder r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 91-BX-KV | 9-03-2026 | 12:11 | periodieke controle | 24-03-2027 | Nee |
| 91-BX-KV | 24-03-2025 | 09:41 | periodieke controle | 24-03-2026 | Nee |
| 91-BX-KV | 5-03-2024 | 11:09 | periodieke controle | 24-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 91-BX-KV | 16-03-2023 | 11:17 | periodieke controle | 24-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 91-BX-KV | 16-03-2022 | 10:06 | periodieke controle | 24-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 91-BX-KV | 19-02-2021 | 09:16 | periodieke controle | 24-03-2022 | Nee |
| 91-BX-KV | 12-03-2020 | 16:32 | periodieke controle | 24-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 91-BX-KV | 14-03-2019 | 11:45 | periodieke controle | 24-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 5-03-2024 | 11:09 | 358 | 5.*.38 | 1 | Bedrijfsrem werkt niet op alle wielen |
| 5-03-2024 | 11:09 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
2023 | |||||
| 16-03-2023 | 11:17 | 573 | 5.*.55 | 2 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| 16-03-2023 | 11:17 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 16-03-2023 | 11:17 | 502 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd |
| 16-03-2023 | 11:17 | 487 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 16-03-2022 | 10:06 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 16-03-2022 | 10:06 | 358 | 5.*.38 | 2 | Bedrijfsrem werkt niet op alle wielen |
| 16-03-2022 | 10:06 | 307 | 5.*.31 | 2 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 16-03-2022 | 10:06 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 16-03-2022 | 10:06 | 573 | 5.*.55 | 4 | Waarschuwingsknipperlichten werken niet (goed) |
| 16-03-2022 | 10:06 | 301 | 5.*.31 | 1 | Remkrachtregelaar werkt niet goed |
2020 | |||||
| 12-03-2020 | 16:32 | 314 | 5.*.31 | 1 | Rem- of parkeerremkabel / buitenkabel ondeugdelijk |
| 12-03-2020 | 16:32 | 079 | 5.*.9 | 1 | Brandstofsysteem onveilig |
2019 | |||||
| 14-03-2019 | 11:45 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 91-BX-KV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
91-BX-KV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 91-BD-KV | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 13-05-2002 | 24,1 jaar |
| 91-BH-KV | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | Onbekend | 19-03-2003 | 23,2 jaar |
| 91-BJ-KV | Nissan | Patrol | Gesloten opbouw | Onbekend | 04-07-2003 | 22,9 jaar |
| 91-BR-KV | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-01-2005 | 21,4 jaar |
| 91-BV-KV | Iveco | 35C12V | Gesloten opbouw | Onbekend | 16-04-2007 | 19,1 jaar |
| 91-BX-KJ | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-03-2006 | 20,2 jaar |
| 91-BX-KV | Piaggio | Porter | Open wagen | Onbekend | 23-03-2006 | 20,2 jaar |
| 91-BX-KZ | Chrysler | Ram Van | Gesloten opbouw | € 34.675 | 22-03-2006 | 20,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.