78-BV-LH
Er rijden momenteel 503 Piaggio Porter's rond in Nederland. Deze Porter komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 6 maanden en 15 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 27 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Piaggio Porter 1.3 Kipper kipper rijden er nog 210 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1999 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 10.449 en € 50.386, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 23.355 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Piaggio Porter 1.3 Kipper is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Piaggio Porter 1.3 Kipper | 2005
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Piaggio |
| Handelsbenaming | Porter 1.3 Kipper |
| Breedte | 1,46 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 3.183 |
| Inrichting | kipper |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 48 kW (65 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1296cc (1,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 november 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 6 maanden en 15 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 27 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 853 kg |
| Massa rijklaar | 953 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 597 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.550 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.550 kg |
| Maximum massa samenstelling | 2.150 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 680 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 400 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 400 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,81 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,21 m (voor) / 1,22 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op dwarsbalk onder r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 78-BV-LH | 15-04-2026 | 11:39 | periodieke controle | 15-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BV-LH | 28-03-2025 | 16:35 | periodieke controle | 28-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BV-LH | 31-01-2024 | 08:54 | periodieke controle | 3-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BV-LH | 31-01-2023 | 11:19 | periodieke controle | 3-02-2024 | Nee |
| 78-BV-LH | 3-02-2022 | 09:20 | periodieke controle | 3-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BV-LH | 11-01-2021 | 11:08 | periodieke controle | 3-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BV-LH | 3-02-2020 | 09:29 | periodieke controle | 3-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 78-BV-LH | 28-01-2019 | 11:44 | periodieke controle | 3-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 15-04-2026 | 11:39 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2025 | |||||
| 28-03-2025 | 16:35 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 31-01-2024 | 08:54 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 31-01-2024 | 08:54 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 3-02-2022 | 09:20 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 3-02-2022 | 09:20 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 11-01-2021 | 11:08 | 475 | 5.*.55 | 2 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 11-01-2021 | 11:08 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2020 | |||||
| 3-02-2020 | 09:29 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 3-02-2020 | 09:29 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2019 | |||||
| 28-01-2019 | 11:44 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 28-01-2019 | 11:44 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
Vergeet ook niet alle Piaggio Porter voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 78-BV-LH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
78-BV-LH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 78-BG-LH | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-01-2003 | 23,4 jaar |
| 78-BV-LD | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 29.332 | 28-11-2005 | 20,5 jaar |
| 78-BV-LH | Piaggio | Porter | Kipper | Onbekend | 11-11-2005 | 20,6 jaar |
| 78-BV-LP | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 14-11-2005 | 20,5 jaar |
| 78-BV-LS | Volkswagen | Transporter | Open wagen | Onbekend | 18-11-2005 | 20,5 jaar |
| 78-BV-LZ | Volkswagen | LT | Gesloten opbouw | Onbekend | 05-12-2005 | 20,5 jaar |
| 78-BX-LH | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 24-03-2006 | 20,2 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.