58-VTP-3
Er rijden momenteel 14.530 Opel Movano's rond in Nederland. Deze Movano komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 10 maanden en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 mei 2016, dus sinds 10 jaren en 11 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-dpf-e4 3.5T L2H1 Dropside open wagen rijden er nog 3.105 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2000 en maart 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.936 en € 94.522, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 48.176 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-dpf-e4 3.5T L2H1 Dropside is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Opel Movano voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Opel Movano-2 2.5cdti/88kw-dpf-e4 3.5T L2H1 Dropside | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Opel |
| Handelsbenaming | Movano-2 2.5cdti/88kw-dpf-e4 3.5T L2H1 Dropside |
| Breedte | 2,10 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 10.421 |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2464cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 juli 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 10 maanden en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 mei 2016 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.890 kg |
| Massa rijklaar | 1.990 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.510 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.060 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,74 m (voor) / 1,73 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 58-VTP-3 | 15-10-2025 | 15:25 | periodieke controle | 3-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 58-VTP-3 | 2-10-2024 | 13:59 | periodieke controle | 3-11-2025 | Nee |
| 58-VTP-3 | 1-11-2023 | 10:35 | periodieke controle | 3-11-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 58-VTP-3 | 13-10-2022 | 10:52 | periodieke controle | 3-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 58-VTP-3 | 17-09-2021 | 15:42 | periodieke controle | 3-11-2022 | Nee |
| 58-VTP-3 | 3-11-2020 | 11:03 | periodieke controle | 3-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 58-VTP-3 | 21-10-2019 | 14:50 | periodieke controle | 21-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 58-VTP-3 | 25-03-2019 | 09:45 | periodieke controle | 14-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 15-10-2025 | 15:25 | RA6 | RA6 | 1 | Waarschuwingsinrichting antiblokkeersysteem geeft defect aan |
| 15-10-2025 | 15:25 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 15-10-2025 | 15:25 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 15-10-2025 | 15:25 | 141 | 5.*.11 | 1 | Roetfilter werkt niet goed, aantal deeltjes meer dan toegest |
2023 | |||||
| 1-11-2023 | 10:35 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
| 1-11-2023 | 10:35 | 186 | 5.*.19 | 4 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 1-11-2023 | 10:35 | 038 | 5.*.3 | 1 | Roestschade hulpbalk |
2022 | |||||
| 13-10-2022 | 10:52 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 3-11-2020 | 11:03 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2019 | |||||
| 21-10-2019 | 14:50 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 21-10-2019 | 14:50 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 25-03-2019 | 09:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Opel Movano voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 58-VTP-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
58-VTP-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 58-VTF-3 | Renault | Express | Gesloten opbouw | Onbekend | 21-07-2008 | 17,9 jaar |
| 58-VTH-3 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 10-07-2008 | 17,9 jaar |
| 58-VTK-3 | Peugeot | Bipper | Gesloten opbouw | € 18.678 | 29-07-2008 | 17,8 jaar |
| 58-VTP-2 | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 44.349 | 15-07-2008 | 17,9 jaar |
| 58-VTP-3 | Opel | Movano | Open wagen | Onbekend | 16-07-2008 | 17,9 jaar |
| 58-VTP-4 | Iveco | 40C15/t Euro 4 | Opleggertrekker | Onbekend | 10-07-2008 | 17,9 jaar |
| 58-VTP-5 | Dodge | RAM1500 | Open wagen | Onbekend | 23-07-2008 | 21,3 jaar |
| 58-VTX-3 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | Onbekend | 20-08-2008 | 17,8 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 48.176 en/of breedte van 210 cm en/of een gewicht van ± 1.890 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit Custom | € 46.400 | 525 cm | 203 cm | 2.060 kg |
| Renault Master | € 52.800 | 568 cm | 207 cm | 1.980 kg |
| Fiat Ducato | € 47.900 | 568 cm | 209 cm | 2.040 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.300 | 549 cm | 209 cm | 2.010 kg |
| Citroën Jumper | € 47.600 | 554 cm | 209 cm | 2.000 kg |
| Nissan NV400 | € 47.500 | 565 cm | 207 cm | 1.960 kg |
| Volkswagen Transporter | € 46.500 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Iveco 35C17 | € 51.400 | 552 cm | 203 cm | 1.940 kg |
| Volkswagen Crafter | € 45.700 | 704 cm | 209 cm | 2.060 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Ford Transit | € 44.000 | - | 203 cm | 1.810 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 48.700 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Iveco 40C18 | € 46.800 | - | 213 cm | 2.000 kg |
| Iveco 35C15 | € 48.200 | - | 203 cm | 1.980 kg |
| Chrysler Grand Voyager | € 46.100 | - | 200 cm | 1.890 kg |
| Iveco 35S15 | € 51.600 | - | 200 cm | 1.960 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Opel MovanoGoogle op afbeeldingen van de Opel Movano
Google op reviews van de Opel Movano
Opel Movano Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Opel op water en stroom: Movano Hydrogen en Combo Electric maken debuut op IAA
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/opel/movano/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.