V-824-PB
Er rijden momenteel 3.475 Nissan NV200's rond in Nederland. Deze NV200 komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren, 3 maanden en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 augustus 2026, dus sinds 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Nissan NV200 gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (B) nog 686 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2009 en augustus 2020. De nieuwwaarde ligt tussen de € 14.075 en € 42.072, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 25.332 uitkomt. De nieuwwaarde van deze NV200 bedraagt € 27.009 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Nissan NV200 € 1.677 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan NV200 | 2018
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | NV200 |
| Lengte | 4,40 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,86 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 27.009 |
| Bruto BPM | € 6.620 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 66 kW (90 pk) |
| Continue vermogen | 66 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | K9K |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1461cc (1,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 mei 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren, 3 maanden en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 augustus 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 mei 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.247 kg |
| Massa rijklaar | 1.347 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 653 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.100 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 640 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 640 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,51 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type M20N | |
| Variant B | |
| Uitvoering B51 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0017*23 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5 l/100km (1 liter op 20,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 131 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 X | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45X | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-824-PB | 21-04-2026 | 11:24 | periodieke controle | 11-05-2027 | Ja, bekijk hier. |
| V-824-PB | 20-03-2025 | 11:33 | periodieke controle | 11-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| V-824-PB | 10-04-2024 | 13:58 | periodieke controle | 11-05-2025 | Nee |
| V-824-PB | 2-05-2023 | 15:12 | periodieke controle | 11-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| V-824-PB | 22-04-2022 | 14:31 | periodieke controle | 11-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| V-824-PB | 30-04-2021 | 16:43 | periodieke controle | 11-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 21-04-2026 | 11:24 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 21-04-2026 | 11:24 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
| 21-04-2026 | 11:24 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 20-03-2025 | 11:33 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2023 | |||||
| 2-05-2023 | 15:12 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2-05-2023 | 15:12 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2-05-2023 | 15:12 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2022 | |||||
| 22-04-2022 | 14:31 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2021 | |||||
| 30-04-2021 | 16:43 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 30-04-2021 | 16:43 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Nissan NV200 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-824-PB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-824-PB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-820-PB | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 44.431 | 15-05-2018 | 8,3 jaar |
| V-821-PB | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 44.669 | 07-05-2018 | 8,3 jaar |
| V-822-PB | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 48.994 | 09-05-2018 | 8,3 jaar |
| V-823-PB | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 50.184 | 11-05-2018 | 8,3 jaar |
| V-824-PB | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 27.009 | 11-05-2018 | 8,3 jaar |
| V-824-PD | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 27.422 | 01-06-2018 | 8,3 jaar |
| V-824-PF | Renault | Kangoo | Gesloten opbouw | € 28.622 | 11-06-2018 | 8,2 jaar |
| V-824-PH | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 23.361 | 31-05-2018 | 8,3 jaar |
| V-824-PK | Opel | Combo | Gesloten opbouw | € 28.811 | 31-05-2018 | 8,3 jaar |
| V-824-PL | MAN | TGE | Open laadvloer | € 65.737 | 07-06-2018 | 8,2 jaar |
| V-824-PR | Fiat | Talento | Gesloten opbouw | € 41.376 | 15-06-2018 | 8,2 jaar |
| V-824-PT | Nissan | NV400 | Gesloten opbouw | € 48.410 | 22-06-2018 | 8,2 jaar |
| V-824-PV | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 44.288 | 11-07-2018 | 8,2 jaar |
| V-824-PX | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 30.419 | 29-06-2018 | 8,2 jaar |
| V-824-PZ | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 42.382 | 11-07-2018 | 8,2 jaar |
| V-825-PB | Dacia | Dokker | Gesloten opbouw | € 16.514 | 18-05-2018 | 8,3 jaar |
| V-827-PB | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.574 | 09-05-2018 | 8,3 jaar |
| V-828-PB | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.574 | 09-05-2018 | 8,3 jaar |
| V-829-PB | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 52.515 | 08-05-2018 | 8,3 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 25.332 en/of een afmeting van 440 x 170 cm en/of een gewicht van ± 1.247 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Caddy | € 26.300 | 441 cm | 180 cm | 1.370 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.