BE-45-90
OLDTIMER
Er rijden momenteel 276 G.m.c. Cckw 353's rond in Nederland. Deze Cckw 353 komt uit het jaar 1943 en is nu 82 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 februari 2008, dus sinds 18 jaren, 3 maanden en 16 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op benzine en heeft geen of een onbekend aantal zitplaatsen volgens de RDW.
Van deze G.m.c. Cckw353-vab open wagen rijden er nog 259 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1941 en september 1957. De nieuwwaarde van deze G.m.c. Cckw353-vab is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 augustus 1985. Het voertuig was toen 42 jaren, 1 maand en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle G.m.c. Cckw 353 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
G.m.c. Cckw353-vab | 1943
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | G.m.c. |
| Handelsbenaming | Cckw353-vab |
| Lengte | 6,51 m |
| Breedte | 2,24 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 61 kW (83 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1943 |
| Leeftijd | 82 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 82 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 februari 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 3 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 augustus 1985. Het voertuig was toen 42 jaren, 1 maand en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 4.473 kg |
| Massa rijklaar | 4.573 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 4573 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 4.507 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 9.080 kg |
| Technische max massa voertuig | 9.080 kg |
| Maximum massa samenstelling | 13.880 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.540 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.540 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 3.700 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,73 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk tussen vooras en 2e veerh. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle G.m.c. Cckw 353 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BE-45-90 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
BE-45-90
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BE-40-90 | Chevrolet | 3100 | Open wagen | Onbekend | 13-03-2000 | 73 jaar |
| BE-41-90 | Chevrolet | EL Camino | Open wagen | Onbekend | 16-06-2000 | 55,3 jaar |
| BE-44-90 | Ford | F 100 | Open wagen | Onbekend | 17-04-2001 | 63 jaar |
| BE-45-90 | G.m.c. | Cckw 353 | Open wagen | Onbekend | 17-08-1985 | 83 jaar |
| BE-45-91 | Mercedes-Benz | L-LK0311 | Open wagen | Onbekend | 10-07-2001 | 65,6 jaar |
| BE-45-92 | Chevrolet | 6 1/2 Ft Stepside Pickup | Open wagen | Onbekend | 19-07-2001 | 57 jaar |
| BE-45-94 | G.m.c. | 1500 | Open wagen | Onbekend | 12-07-2001 | 54,3 jaar |
| BE-45-95 | Unimog | S/404.1 | Open wagen | Onbekend | 12-07-2001 | 60,6 jaar |
| BE-45-96 | Mercedes-Benz | Laf 710 | Kampeerwagen | Onbekend | 12-07-2001 | 57 jaar |
| BE-45-98 | Ford | Transit | Open wagen | Onbekend | 16-07-2001 | 57,9 jaar |
| BE-45-99 | Volvo | PV 445 | Open wagen | Onbekend | 19-05-2004 | 70,3 jaar |
| BE-46-90 | Chevrolet | GM | Open wagen | Onbekend | 19-11-2001 | 66,3 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.