6-VXG-46
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er in dezelfde variant (DPAFC) nog 24 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2011 en mei 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 43.280 en € 62.539, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 56.048 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato bedraagt € 58.833 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Fiat Ducato € 2.785 duurder dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Lengte | 6,36 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 166 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 58.833 |
| Bruto BPM | € 14.357 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 130 kW (177 pk) |
| Continue vermogen | 130 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1CE3481 E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2999cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 juli 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 juli 2012 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 jaren, 10 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.093 kg |
| Massa rijklaar | 2.193 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.307 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant DPAFC | |
| Uitvoering EYL 1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2007/46*0044*02 | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 10.7 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.7 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.3 l/100km (1 liter op 12,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 219 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 6-VXG-46 | 26-06-2025 | 13:29 | periodieke controle | 19-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VXG-46 | 4-06-2024 | 13:12 | periodieke controle | 19-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VXG-46 | 18-07-2023 | 16:45 | periodieke controle | 19-07-2024 | Nee |
| 6-VXG-46 | 15-07-2022 | 16:12 | periodieke controle | 19-07-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VXG-46 | 14-07-2021 | 15:02 | periodieke controle | 19-07-2022 | Nee |
| 6-VXG-46 | 29-06-2020 | 16:44 | periodieke controle | 19-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 6-VXG-46 | 12-07-2019 | 11:11 | periodieke controle | 19-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 26-06-2025 | 13:29 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 26-06-2025 | 13:29 | 535 | 5.*.53 | 1 | Mistachterlicht kleur wijkt af/niet toegestaan |
2024 | |||||
| 4-06-2024 | 13:12 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 4-06-2024 | 13:12 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 15-07-2022 | 16:12 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 29-06-2020 | 16:44 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 12-07-2019 | 11:11 | 205 | 5.*.27 | 4 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 6-VXG-46 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
6-VXG-46
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-VXD-46 | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 23.157 | 21-06-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VXG-40 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 27.611 | 26-07-2012 | 13,8 jaar |
| 6-VXG-41 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 38.995 | 06-07-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VXG-45 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 54.015 | 03-07-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VXG-46 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 58.833 | 03-07-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VXH-46 | Ford | Transit-tourneo | Gesloten opbouw | € 37.555 | 17-07-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VXJ-46 | Renault | Trafic | Gesloten opbouw | € 38.842 | 07-07-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VXK-46 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 29.532 | 19-07-2012 | 13,9 jaar |
| 6-VXL-46 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 20.337 | 06-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VXN-46 | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 64.441 | 25-07-2012 | 13,8 jaar |
| 6-VXR-46 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 47.110 | 12-03-2013 | 13,2 jaar |
| 6-VXS-46 | Volkswagen | Transporter | Open wagen | € 49.347 | 20-08-2012 | 13,8 jaar |
| 6-VXV-46 | Volkswagen | Crafter | Gesloten opbouw | € 42.970 | 04-09-2012 | 13,7 jaar |
| 6-VXX-46 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 24.639 | 29-08-2012 | 13,7 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 56.048 en/of een afmeting van 636 x 205 cm en/of een gewicht van ± 2.093 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Master | € 51.700 | 633 cm | 210 cm | 2.300 kg |
| Volkswagen Crafter | € 61.400 | 643 cm | 204 cm | 2.200 kg |
| MAN TGE | € 56.800 | 627 cm | 205 cm | 1.920 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.