5-VVR-78
Er rijden momenteel 25.205 Fiat Ducato's rond in Nederland. Deze Ducato komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 februari 2018, dus sinds 8 jaren, 3 maanden en 21 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Fiat Ducato gesloten opbouw rijden er nog 4.765 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1982 en april 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 16.349 en € 95.860, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 46.920 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ducato bedraagt € 38.219 incl. BTW en BPM, deze Fiat Ducato is daardoor € 8.701 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Fiat Ducato | 2012
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Fiat |
| Handelsbenaming | Ducato |
| Lengte | 5,41 m |
| Breedte | 2,05 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 38.219 |
| Bruto BPM | € 9.397 |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 85 kW (116 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1956cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 februari 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 3 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 12 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.931 kg |
| Massa rijklaar | 2.031 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.269 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag alleen een ongeremde aanhanger trekken tot 750 kg of er zijn geen geremde gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,79 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. voorwielscherm by vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.3 l/100km (1 liter op 15,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7 l/100km (1 liter op 14,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 185 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 86 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 86 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-VVR-78 | 4-02-2026 | 15:50 | periodieke controle | 8-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VVR-78 | 29-01-2024 | 15:51 | periodieke controle | 8-02-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VVR-78 | 18-01-2023 | 14:59 | periodieke controle | 8-02-2024 | Nee |
| 5-VVR-78 | 29-12-2021 | 14:39 | periodieke controle | 8-02-2023 | Nee |
| 5-VVR-78 | 25-01-2021 | 15:32 | periodieke controle | 8-02-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VVR-78 | 30-01-2020 | 11:48 | periodieke controle | 8-02-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 5-VVR-78 | 16-01-2019 | 14:56 | periodieke controle | 8-02-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 4-02-2026 | 15:50 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2024 | |||||
| 29-01-2024 | 15:51 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 29-01-2024 | 15:51 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
2021 | |||||
| 25-01-2021 | 15:32 | 524 | 5.*.56 | 1 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 25-01-2021 | 15:32 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 25-01-2021 | 15:32 | 311 | 5.*.31 | 1 | Drager/bevestigingsmiddel van remvoering raakt trommel/schij |
2020 | |||||
| 30-01-2020 | 11:48 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Fiat Ducato voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-VVR-78 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-VVR-78
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-VVG-78 | Land Rover | Discovery | Gesloten opbouw | € 86.434 | 11-04-2012 | 15,4 jaar |
| 5-VVJ-78 | Renault | Master | Gesloten opbouw | € 44.011 | 26-04-2012 | 14,1 jaar |
| 5-VVL-78 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 38.160 | 27-04-2012 | 14,1 jaar |
| 5-VVN-78 | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 34.838 | 15-05-2012 | 14 jaar |
| 5-VVR-70 | Volkswagen | Caravelle | Gesloten opbouw | € 49.014 | 22-05-2012 | 15,6 jaar |
| 5-VVR-71 | Nissan | Navara | Gesloten opbouw | € 52.117 | 16-05-2012 | 14 jaar |
| 5-VVR-73 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 23.711 | 18-05-2012 | 14 jaar |
| 5-VVR-74 | Nissan | NV200 | Gesloten opbouw | € 24.884 | 16-05-2012 | 14 jaar |
| 5-VVR-76 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 20.606 | 24-05-2012 | 14 jaar |
| 5-VVR-77 | Fiat | Fiorino | Gesloten opbouw | € 21.194 | 16-05-2012 | 14 jaar |
| 5-VVR-78 | Fiat | Ducato | Gesloten opbouw | € 38.219 | 24-05-2012 | 14 jaar |
| 5-VVR-79 | Fiat | Doblò | Gesloten opbouw | € 24.626 | 16-05-2012 | 14 jaar |
| 5-VVS-78 | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor vervoer voertuigen | € 60.629 | 15-05-2012 | 14 jaar |
| 5-VVV-78 | Volvo | XC90 | Gesloten opbouw | € 49.727 | 29-05-2012 | 14 jaar |
| 5-VVZ-78 | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 31.517 | 13-06-2012 | 14 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 46.920 en/of een afmeting van 541 x 205 cm en/of een gewicht van ± 1.931 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Trafic | € 46.300 | 535 cm | 196 cm | 2.040 kg |
| Peugeot Boxer | € 46.000 | 549 cm | 206 cm | 2.010 kg |
| Volkswagen Transporter | € 46.500 | 548 cm | 200 cm | 1.960 kg |
| Citroën Jumper | € 42.800 | 542 cm | 205 cm | 2.020 kg |
| Iveco 35C18 | € 47.100 | 534 cm | 203 cm | 1.900 kg |
| Nissan NV300 | € 46.800 | 540 cm | 196 cm | 1.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Fiat DucatoGoogle op afbeeldingen van de Fiat Ducato
Google op reviews van de Fiat Ducato
Fiat Ducato Wikipedia-pagina
Autoblog.nl
Fiat Ducato nieuws
Fiat Ducato nieuws
Autovisie.nl
Alles over Fiat Ducato
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/fiat/ducato/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.