BV-ND-83
Er rijden momenteel 186 DAF CF 85's rond in Nederland. Deze CF 85 komt uit het jaar 2008 en is nu 17 jaren, 7 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 mei 2026, dus sinds 14 dagen. Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze DAF Fat CF 85 afneembare bovenbouw rijden er in dezelfde variant (ATZZMZZ) nog 14 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2008 en juni 2009. De nieuwwaarde van deze DAF Fat CF 85 is helaas onbekend.
Bekijk ook alle DAF CF 85 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF Fat CF 85 | 2008
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | Fat CF 85 |
| Lengte | 8,46 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Topsnelheid | 85 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 300 kW (408 pk) |
| Continue vermogen | 300 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | MX300S2 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 12902cc (12,9 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 16 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 oktober 2008 |
| Leeftijd | 17 jaren, 7 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 6 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 12.970 kg |
| Massa rijklaar | 13.150 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 13150 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 14.850 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 28.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 33.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 32.767 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.500 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 5,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m (voor) / - m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant ATZZMZZ | |
| Uitvoering MX300S2 | |
| Typegoedkeuringsnummer nl*2001/116*0212*01 | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-ND-83 | 26-09-2025 | 16:16 | periodieke controle | 6-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ND-83 | 6-11-2024 | 11:38 | periodieke controle | 6-11-2025 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ND-83 | 5-11-2024 | 15:53 | periodieke controle | 5-11-2026 | Nee |
| BV-ND-83 | 16-10-2023 | 13:38 | periodieke controle | 24-10-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ND-83 | 20-09-2022 | 14:52 | periodieke controle | 24-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ND-83 | 20-09-2022 | 14:46 | periodieke controle | 20-09-2024 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ND-83 | 20-10-2021 | 10:57 | periodieke controle | 24-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ND-83 | 15-10-2020 | 15:15 | periodieke controle | 24-10-2021 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ND-83 | 15-10-2020 | 14:35 | periodieke controle | 15-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| BV-ND-83 | 18-10-2019 | 16:41 | periodieke controle | 24-10-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 26-09-2025 | 16:16 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 26-09-2025 | 16:16 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 26-09-2025 | 16:16 | 307 | 5.*.31 | 1 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 26-09-2025 | 16:16 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 26-09-2025 | 16:16 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 26-09-2025 | 16:16 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 6-11-2024 | 11:38 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 6-11-2024 | 11:38 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 6-11-2024 | 11:38 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 6-11-2024 | 11:38 | 200 | 5.*.26 | 1 | Stabilisator ondeugdelijk bevestigd, gebroken of gescheurd |
| 6-11-2024 | 11:38 | 169 | 5.*.15 | 1 | Geldigheidsduur tachograaf verstreken |
| 6-11-2024 | 11:38 | 307 | 5.*.31 | 3 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 6-11-2024 | 11:38 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 6-11-2024 | 11:38 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 6-11-2024 | 11:38 | 470 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht glas lichtarmatuur ernstig beschadigd of verwijd |
| 6-11-2024 | 11:38 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 6-11-2024 | 11:38 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 6-11-2024 | 11:38 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2023 | |||||
| 16-10-2023 | 13:38 | 316 | 5.*.31 | 2 | Remcilinder defect/ondeugdelijk/kans op scheuren |
| 16-10-2023 | 13:38 | 203 | 5.*.27 | 4 | Band beschadigd |
2022 | |||||
| 20-09-2022 | 14:52 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 20-09-2022 | 14:52 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 20-09-2022 | 14:52 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 20-09-2022 | 14:52 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 20-09-2022 | 14:52 | 401 | 5.*.45 | 1 | Spiegelglas beschadigd of verweerd |
| 20-09-2022 | 14:52 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 20-09-2022 | 14:52 | 115 | 5.*.11 | 3 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2021 | |||||
| 20-10-2021 | 10:57 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 20-10-2021 | 10:57 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 20-10-2021 | 10:57 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 20-10-2021 | 10:57 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2020 | |||||
| 15-10-2020 | 15:15 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 18-10-2019 | 16:41 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 18-10-2019 | 16:41 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 18-10-2019 | 16:41 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 18-10-2019 | 16:41 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 18-10-2019 | 16:41 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 18-10-2019 | 16:41 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 18-10-2019 | 16:41 | 486 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlichten schakelaar ondeugdelijk |
| 18-10-2019 | 16:41 | 639 | 5.*.68 | 1 | Sluit- en borginrichting werkt niet goed |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| BV-ND-83 | onbekend | Tachograaf | Onbekend | ||
| BV-ND-83 | 4-10-2018 | Tachograaf | CONTINENTAL |
Vergeet ook niet alle DAF CF 85 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van BV-ND-83 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
BV-ND-83
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| BV-ND-83 | DAF | CF 85 | Afneembare bovenbouw | Onbekend | 24-10-2008 | 17,6 jaar |
| BV-NH-83 | DAF | FA CF75 | Gesloten opbouw | Onbekend | 29-10-2008 | 17,6 jaar |
| BV-NS-83 | DAF | FA LF45G08 | Gesloten opbouw | Onbekend | 06-11-2008 | 17,6 jaar |
| BV-NV-83 | Mercedes-Benz | O 530 | Bus | Onbekend | 17-11-2008 | 17,5 jaar |
| BV-NX-83 | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | Onbekend | 12-11-2008 | 31,2 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met een afmeting van 846 x 250 cm een gewicht van ± 12.970 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz Antos | 855 cm | 255 cm | 12.040 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.