17-26-WP
Er rijden momenteel 225 Hapert C's rond in Nederland. Deze C komt uit het jaar 1981 en is nu 44 jaren, 11 maanden en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 mei 2003, dus sinds 23 jaren en 4 dagen.
Van deze Hapert C gesloten opbouw rijden er nog 221 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 1978 en mei 2012. De nieuwwaarde van deze Hapert C is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hapert haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Hapert C voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hapert C | 1981
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hapert |
| Handelsbenaming | C |
| Breedte | 1,78 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 juni 1981 |
| Leeftijd | 44 jaren, 11 maanden en 20 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 44 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 mei 2003 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 jaren en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 560 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. op trekdriehoek 085 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Hapert C voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 17-26-WP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
17-26-WP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 17-22-WP | Hapert | C | Gesloten opbouw | 23-10-1980 | 45,6 jaar |
| 17-23-WP | Hapert | F | Open wagen | 14-10-1980 | 45,7 jaar |
| 17-26-WE | Sebanca | VS 1300 | Open wagen | 11-04-1978 | 48,2 jaar |
| 17-26-WH | Trias | 062 | Open wagen | 16-03-1979 | 47,2 jaar |
| 17-26-WL | Knaus | 2202 | Caravan | 07-07-1980 | 45,9 jaar |
| 17-26-WP | Hapert | C | Gesloten opbouw | 11-06-1981 | 45 jaar |
| 17-26-WT | Berko | A5 | Veewagen | 28-10-1981 | 44,6 jaar |
| 17-26-WX | Waco | S 3 | Gesloten opbouw | 14-08-1980 | 45,8 jaar |
| 17-26-WZ | Otten | 3150 LS | Caravan | 21-04-1983 | 43,9 jaar |
| 17-27-WP | Hapert | F | Open wagen | 14-10-1980 | 45,7 jaar |
| 17-28-WP | Hapert | DL-20 | Open wagen | 23-09-1980 | 45,7 jaar |
| 17-29-WP | Hapert | F | Open wagen | 21-10-1980 | 45,6 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 178 cm een gewicht van ± 560 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Henra PL 2 | 507 cm | 182 cm | 540 kg |
| Wesco P-2055 | - | 178 cm | 550 kg |
| Vlemmix VPK | 533 cm | 181 cm | 540 kg |
| Vijf Sterren 1300 | - | 175 cm | 540 kg |
| Weijer W 1700 | - | 182 cm | 610 kg |
| Weijer W 1360 | - | 177 cm | 570 kg |
| Waco PT 16 | - | 184 cm | 570 kg |
| Eduard P4 | 530 cm | 187 cm | 550 kg |
| Anssems A-s 2000 | - | 186 cm | 590 kg |
| Henra JP | - | 188 cm | 600 kg |
| Henra TK 13 | - | 182 cm | 570 kg |
| Hotrarijs Otello | - | 183 cm | 520 kg |
| Verdonk VA-ta-kp | 417 cm | 168 cm | 540 kg |
| Waco PT13501 | - | 178 cm | 540 kg |
| Wesco P 2015 | - | 176 cm | 540 kg |
| Humbaur HK 1300 | 370 cm | 184 cm | 520 kg |
| Heja 150 | - | 174 cm | 520 kg |
| Wesco P 2055 | - | 178 cm | 550 kg |
| Verdonk VA 2000 Ta 1 | - | 188 cm | 580 kg |
| Sluis Trailers Polytop 1 | - | 176 cm | 560 kg |
| Van Weel VW 2000 KW | - | 180 cm | 590 kg |
| Atec PK 16 | - | 186 cm | 610 kg |
| KAR KL 2000 | - | 187 cm | 580 kg |
| Saris P 2000 | - | 183 cm | 600 kg |
| Pijnappel PTA-2003 | 472 cm | 183 cm | 550 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.