WN-37-TY
Er rijden momenteel 159 Hapert B 2000's rond in Nederland. Deze B 2000 komt uit het jaar 1995 en is nu 30 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 oktober 2002, dus sinds 23 jaren, 6 maanden en 30 dagen.
Van deze Hapert B 2000 open wagen rijden er nog 156 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1980 en juni 2001. De nieuwwaarde van deze Hapert B 2000 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hapert haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Hapert B 2000 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hapert B 2000 | 1995
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hapert |
| Handelsbenaming | B 2000 |
| Breedte | 1,91 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1995 |
| Leeftijd | 30 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 30 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 oktober 2002 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 jaren, 6 maanden en 30 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 619 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen dwarsbalk 062 cm a. voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Hapert B 2000 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van WN-37-TY - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
WN-37-TY
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| WN-30-TY | J.d.traveller | PL | Open wagen | 28-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-31-TY | Brouwers | S 370 LS | Keetwagen | 28-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-32-TY | Hapert | DL 2700 | Open wagen | 30-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-33-TY | Bolle | B E 3019 | Open wagen | 28-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-34-TY | Brouwers | S 370 LS | Keetwagen | 28-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-35-TY | Hapert | DL 2700 | Open wagen | 28-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-36-TY | Ecoair | F30 G | Compressor | 28-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-37-TB | Kabe | Briljant | Caravan | 29-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-37-TD | Sluis Trailers | S L E P | Veewagen | 21-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-37-TF | Hapert | K2000-01 | Open wagen | 19-06-1995 | 31 jaar |
| WN-37-TG | Saris | F2520R | Open wagen | 17-07-1995 | 30,9 jaar |
| WN-37-TH | Caravelair | A 4006 | Caravan | 19-06-1995 | 31 jaar |
| WN-37-TJ | Fripaan | ZE 13 | Gesloten opbouw | 19-06-1995 | 31 jaar |
| WN-37-TK | Hobby | 10 L | Caravan | 05-07-1995 | 30,9 jaar |
| WN-37-TR | Solide | V 2000 | Open wagen | 27-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-37-TS | Home-Car | 43 | Caravan | 22-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-37-TT | TEC | TE 450 P2 | Caravan | 20-06-1995 | 31 jaar |
| WN-37-TY | Hapert | B 2000 | Open wagen | 30-06-1995 | 30,9 jaar |
| WN-37-TZ | Knaus | 6404 | Caravan | 04-07-1995 | 30,9 jaar |
| WN-39-TY | Hapert | R10 | Open wagen | 30-06-1995 | 30,9 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 191 cm een gewicht van ± 619 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Atec C2 | 437 cm | 196 cm | 660 kg |
| Weijer W 2000 F | 407 cm | 199 cm | 650 kg |
| Henra TK 21 | - | 193 cm | 630 kg |
| Saris FK | 503 cm | 197 cm | 630 kg |
| Henra PTN | 441 cm | 199 cm | 630 kg |
| Vijf Sterren 2000 | 434 cm | 197 cm | 620 kg |
| Witteveen R 2430 | 528 cm | 199 cm | 560 kg |
| Waco PT | - | 192 cm | 570 kg |
| Weijer W 1700 | - | 182 cm | 610 kg |
| Ifor Williams Trailers GX | 451 cm | 197 cm | 560 kg |
| Waco PT 16 | - | 184 cm | 570 kg |
| Hotrarijs PT | 424 cm | 194 cm | 650 kg |
| Henra TK | 418 cm | 197 cm | 650 kg |
| Titan Jelsum T | - | 200 cm | 620 kg |
| Anssems A-s 2000 | - | 198 cm | 620 kg |
| Henra JP | - | 188 cm | 600 kg |
| Blomert T 1 | 425 cm | 191 cm | 620 kg |
| Wesco 2200 | 488 cm | 193 cm | 570 kg |
| Anssems BS | - | 191 cm | 600 kg |
| Impex BP 1500 | - | 192 cm | 640 kg |
| Henra TK212 | - | 200 cm | 640 kg |
| Henra TK 13 | - | 182 cm | 570 kg |
| Atec P20 | - | 191 cm | 570 kg |
| Trampling P-2040 | - | 192 cm | 590 kg |
| Atec PK 16 | - | 187 cm | 620 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.