00-WP-27
Er rijden momenteel 88 Hapert AT 2's rond in Nederland. Deze AT 2 komt uit het jaar 1979 en is nu 47 jaren en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 februari 2014, dus sinds 12 jaren, 3 maanden en 10 dagen.
Van deze Hapert AT 2 voor vervoer voertuigen rijden er nog 87 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1967 en maart 1985. De nieuwwaarde van deze Hapert AT 2 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hapert haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Hapert AT 2 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hapert AT 2 | 1979
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hapert |
| Handelsbenaming | AT 2 |
| Breedte | 1,90 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 2 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 mei 1979 |
| Leeftijd | 47 jaren en 20 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 47 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 februari 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 3 maanden en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 580 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 150 cm v. hart asstel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Hapert AT 2 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 00-WP-27 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
00-WP-27
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 00-WF-27 | Infi Trailers | Norstar 2000 | Veewagen | 13-08-1984 | 41,8 jaar |
| 00-WG-27 | Henra | TK 21 | Veewagen | 28-02-1985 | 41,3 jaar |
| 00-WH-27 | Biod | 400 T | Caravan | 23-05-1985 | 41 jaar |
| 00-WJ-27 | Henra | TK 21 | Veewagen | 22-10-1985 | 40,6 jaar |
| 00-WL-27 | Vijf Sterren | 2000 | Veewagen | 14-05-1986 | 40,1 jaar |
| 00-WP-20 | Tijhof | TA20SPrinter | Voor vervoer voertuigen | 04-02-1987 | 39,3 jaar |
| 00-WP-21 | Vawe | 1500 | Open wagen | 08-01-1987 | 39,4 jaar |
| 00-WP-22 | Vawe | 2000 | Open wagen | 14-01-1987 | 39,4 jaar |
| 00-WP-23 | Vawe | TW2000 | Open wagen | 08-09-1988 | 37,7 jaar |
| 00-WP-25 | Vawe | 2000 | Open wagen | 28-07-1987 | 38,9 jaar |
| 00-WP-27 | Hapert | AT 2 | Voor vervoer voertuigen | 10-05-1979 | 47,1 jaar |
| 00-WT-27 | Wesco | 4000 | Open wagen | 20-10-1987 | 38,6 jaar |
| 00-WV-27 | Oosterwijk | JO 2000 VV | Gesloten opbouw | 16-05-1988 | 38,1 jaar |
| 00-WX-27 | Tabbert | 490130 | Caravan | 29-04-1988 | 38,1 jaar |
| 00-WZ-27 | Kip | KK-400 | Caravan | 22-07-1988 | 37,9 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 190 cm een gewicht van ± 580 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Eduard PL2720 | 530 cm | 190 cm | 530 kg |
| Henra PL 2 | 507 cm | 182 cm | 540 kg |
| Henra TK 21 | - | 193 cm | 630 kg |
| Saris FK | 503 cm | 197 cm | 630 kg |
| Henra PTN | 441 cm | 199 cm | 630 kg |
| Vijf Sterren 2000 | 434 cm | 197 cm | 620 kg |
| Witteveen R 2430 | 528 cm | 199 cm | 560 kg |
| Verdonk VA-ta-ahw | 428 cm | 194 cm | 550 kg |
| Vlemmix VPK | 541 cm | 194 cm | 570 kg |
| Atec PL20HH | 475 cm | 189 cm | 550 kg |
| Waco PT | - | 192 cm | 570 kg |
| Weijer W 1700 | - | 182 cm | 610 kg |
| Ifor Williams Trailers GX | 451 cm | 197 cm | 560 kg |
| Waco PT 16 | - | 184 cm | 570 kg |
| Eduard P4 | 530 cm | 187 cm | 550 kg |
| Henra TK | 418 cm | 197 cm | 630 kg |
| Titan Jelsum T | - | 200 cm | 620 kg |
| Anssems A-s 2000 | - | 198 cm | 620 kg |
| Henra JP | - | 188 cm | 600 kg |
| Blomert T 1 | 425 cm | 191 cm | 620 kg |
| Wesco 2200 | 488 cm | 193 cm | 570 kg |
| Anssems BS | - | 191 cm | 600 kg |
| Impex BP 1500 | - | 192 cm | 640 kg |
| Henra TK 13 | - | 182 cm | 570 kg |
| Atec P20 | - | 191 cm | 570 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.