52-WF-HS
Er rijden momenteel 1 Hallmark Boottrailer's rond in Nederland. Deze Boottrailer komt uit het jaar 1989 en is nu 36 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 oktober 2009, dus sinds 16 jaren, 7 maanden en 2 dagen.
De nieuwwaarde van deze Hallmark Boottrailer is helaas onbekend.
Dit voertuig van Hallmark haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 23 oktober 2009. Het voertuig was toen 20 jaren, 3 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Hallmark Boottrailer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hallmark Boottrailer | 1989
| Voertuigsoort | Aanhangwagen |
| Merk | Hallmark |
| Handelsbenaming | Boottrailer |
| Breedte | 2,27 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer boten |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1989 |
| Leeftijd | 36 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 36 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 oktober 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 7 maanden en 2 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 oktober 2009. Het voertuig was toen 20 jaren, 3 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 750 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 2.600 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.300 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 0,75 m | |
| Europese voertuigcategorie O2 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer l. balk a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Hallmark Boottrailer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 52-WF-HS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
52-WF-HS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|
| 52-WB-HS | Dethleffs | DD5 | Caravan | 23-05-2008 | 18 jaar |
| 52-WD-HS | Titan Jelsum | TA10 | Open wagen | 06-01-2009 | 17,4 jaar |
| 52-WF-HB | Anssems | BSX1 | Open wagen | 20-11-2009 | 16,5 jaar |
| 52-WF-HD | Fendt | 170 | Caravan | 09-10-2009 | 16,6 jaar |
| 52-WF-HF | Saris | P | Open wagen | 06-09-2010 | 15,7 jaar |
| 52-WF-HG | Falch | Trailer | Speciale groep | 30-09-2009 | 16,7 jaar |
| 52-WF-HH | Humbaur | Garant | Kipper | 06-10-2009 | 16,6 jaar |
| 52-WF-HJ | Hobby | 30 | Caravan | 15-10-2009 | 16,6 jaar |
| 52-WF-HK | Deconta | 484 | Straatvgr,reiniger,rioolzgr | 07-10-2009 | 16,6 jaar |
| 52-WF-HL | Kalf | KBE | Voor vervoer boten | 26-05-2010 | 16 jaar |
| 52-WF-HN | Solide | C 2700 MR | Kaal chassis | 09-10-2009 | 16,6 jaar |
| 52-WF-HP | VRT | Btr 2 | Voor vervoer boten | 13-10-2009 | 16,6 jaar |
| 52-WF-HR | Hobby | 24 | Caravan | 09-01-2010 | 16,4 jaar |
| 52-WF-HS | Hallmark | Boottrailer | Voor vervoer boten | 23-10-2009 | 36,9 jaar |
| 52-WF-HT | Ifor Williams Trailers | GX | Open wagen | 19-10-2009 | 16,6 jaar |
| 52-WF-HV | Tabbert | W28685 | Caravan | 24-02-2010 | 16,3 jaar |
| 52-WF-HX | Henra | PL 2 | Open wagen | 03-11-2009 | 16,6 jaar |
| 52-WF-HZ | Atec | PB1 | Servicewagen | 13-11-2009 | 16,5 jaar |
| 52-WG-HS | Hobby | 30 | Caravan | 08-01-2011 | 15,4 jaar |
| 52-WH-HS | Hapert | Amigo... | Open wagen | 23-06-2011 | 14,9 jaar |
| 52-WJ-HS | Henra | DL35 | Open wagen | 25-05-2012 | 14 jaar |
| 52-WK-HS | H.t.f. | Hwa 20MZ | Gecond. met temperatuurreg. | 10-07-2013 | 12,9 jaar |
| 52-WL-HS | Hulco | Terrax-3 | Open laadvloer | 05-09-2014 | 11,7 jaar |
| 52-WN-HS | Twintrailer | Twintrailer | Kipper | 14-08-2017 | 8,8 jaar |
| 52-WP-HS | Hapert | E.... | Kipper | 21-07-2016 | 9,8 jaar |
| 52-WR-HS | Marlin | TAB2000 | Voor vervoer boten | 24-07-2017 | 8,8 jaar |
| 52-WS-HS | Anssems | Psx 2000-405X178 | Neerklapbare zijschotten | 23-03-2018 | 8,2 jaar |
| 52-WT-HS | Hapert | Al.... | Open laadvloer | 21-12-2018 | 7,4 jaar |
| 52-WV-HS | Peters | Transporter | Neerklapbare zijschotten | 05-09-2019 | 6,7 jaar |
| 52-WX-HS | Sommer | AW | Containercarrier | 18-06-2020 | 5,9 jaar |
| 52-WZ-HS | Anssems | Psx 2000-325X178 | Neerklapbare zijschotten | 03-03-2021 | 5,2 jaar |
Aanhangwagen's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan aanhangwagen modellen met breedte van 227 cm een gewicht van ± 750 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Westfalia 120882 F | - | 217 cm | 770 kg |
| Blomert T2 | 469 cm | 223 cm | 710 kg |
| Ifor Williams Trailers GX6 | 531 cm | 217 cm | 710 kg |
| Westtrailers PT 165 | - | 224 cm | 690 kg |
| Hapert H2700 | - | 234 cm | 750 kg |
| Ifor Williams Trailers GD 6 | 556 cm | 230 cm | 700 kg |
| Pega ZB3500-760 | 900 cm | 237 cm | 760 kg |
| ABL P 265 P | - | 223 cm | 760 kg |
| XX-trail PTS | 457 cm | 221 cm | 740 kg |
| Hapert G2700 | - | 217 cm | 740 kg |
| Westfalia 120883 F | - | 217 cm | 770 kg |
| Hapert H3500 | - | 225 cm | 820 kg |
| Boehmer Prefab Wagenbouw VS1-13 | - | 217 cm | 800 kg |
| Sluis Trailers Maxx | 482 cm | 224 cm | 700 kg |
| Blomert T Ii B | - | 218 cm | 710 kg |
| Vijf Sterren 3000 | 473 cm | 229 cm | 700 kg |
| Ifor Williams Trailers LM6-7 | 670 cm | 228 cm | 820 kg |
| Fautras Provan | - | 220 cm | 780 kg |
| Henra PP201 | - | 220 cm | 810 kg |
| Westfalia 120882 | 462 cm | 217 cm | 820 kg |
| Veldhuizen G 47-1 | 630 cm | 220 cm | 720 kg |
| Westeria PT 165 | - | 221 cm | 680 kg |
| Direktbouw DB 4 2W | - | 219 cm | 800 kg |
| Wesco P-2070 | - | 226 cm | 790 kg |
| Doornwaard DT | - | 222 cm | 720 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.