37-JNG-8
Er rijden momenteel 599 Lotus Elise's rond in Nederland. Deze zwarte Elise komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 7 maanden en 10 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 juli 2009, dus sinds 16 jaren, 10 maanden en 18 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Lotus Elise cabriolet rijden er nog 173 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen september 1996 en juli 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 53.523 en € 88.279, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 65.679 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Lotus Elise is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 juli 2009. Het voertuig was toen 9 jaren, 8 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Lotus Elise voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Lotus Elise | 1999
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Lotus |
| Handelsbenaming | Elise |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.078 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1796cc (1,8 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 oktober 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 7 maanden en 10 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 juli 2009 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren, 10 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 juli 2009. Het voertuig was toen 9 jaren, 8 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 19 juli 2021. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 720 kg |
| Massa rijklaar | 820 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 154 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 974 kg |
| Technische max massa voertuig | 974 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 386 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 386 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 588 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 588 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,44 m (voor) / 1,44 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk by achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2020 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 37-JNG-8 | 23-06-2020 | 11:22 | periodieke controle | 19-07-2021 | Nee |
| 37-JNG-8 | 27-06-2019 | 16:27 | periodieke controle | 19-07-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Lotus Elise voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 37-JNG-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
37-JNG-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 37-JND-8 | Opel | Corsa | MPV | € 16.893 | 03-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 37-JNF-8 | Renault | Twingo | Hatchback | Onbekend | 10-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 37-JNG-1 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 22.110 | 13-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 37-JNG-3 | Toyota | Avensis | MPV | € 41.441 | 10-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 37-JNG-4 | Opel | Corsa | MPV | € 16.345 | 07-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 37-JNG-8 | Lotus | Elise | Cabriolet | Onbekend | 10-07-2009 | 26,6 jaar | |
| 37-JNJ-8 | Volvo | V50 | MPV | € 40.369 | 08-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 37-JNL-8 | Renault | Twingo | Hatchback | Onbekend | 09-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 37-JNP-8 | Renault | Twingo | Hatchback | Onbekend | 17-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 37-JNS-8 | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 45.624 | 14-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 37-JNV-8 | Renault | Megane | Stationwagen | Onbekend | 15-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 37-JNX-8 | Mazda | 2 | Hatchback | Onbekend | 15-07-2009 | 16,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.