T-91-GBZ
Er rijden momenteel 74 JCB 427's rond in Nederland. Deze 427 komt uit het jaar 2020 en is nu 6 jaren en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 april 2024, dus sinds 2 jaren, 1 maand en 16 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze JCB 427 S5 AG rijden er nog 36 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2013 en maart 2026. De nieuwwaarde van deze JCB 427 S5 AG is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 12 april 2024. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle JCB 427 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
JCB 427 S5 AG | 2020
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | JCB |
| Handelsbenaming | 427 S5 AG |
| Hoogte | 3,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 118 kW (160 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6700cc (6,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 mei 2020 |
| Leeftijd | 6 jaren en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 april 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 1 maand en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 12 april 2024. Het voertuig was toen 3 jaren, 11 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 14.020 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 16.863 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 7.934 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 9.261 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,10 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 2,04 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type 427 S5 AG | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 2016/1628*2016/1628EV6/D |
Vergeet ook niet alle JCB 427 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-91-GBZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-91-GBZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-90-GBZ | JCB | 417 S5 AG | 21-03-2024 | 4,6 jaar |
| T-91-GBB | Giant | G3500 | 27-02-2024 | 2,2 jaar |
| T-91-GBD | Liebherr | A 914 Litronic | 09-04-2024 | 2,1 jaar |
| T-91-GBF | Quaddy | Kodiak | 20-02-2024 | 2,3 jaar |
| T-91-GBG | Manitou | MT 1840 Easy | 06-03-2024 | 2,2 jaar |
| T-91-GBH | Giant | G2200E | 03-04-2024 | 2,2 jaar |
| T-91-GBJ | Agco | Fendt 933 Vario | 01-03-2024 | 15,6 jaar |
| T-91-GBK | Manitou | Mlt 625 | 26-03-2024 | 2,2 jaar |
| T-91-GBL | Giant | G2700 | 17-04-2024 | 2,1 jaar |
| T-91-GBN | Schaffer | 4670Z-2 | 27-05-2024 | 2 jaar |
| T-91-GBP | Volvo | EWR150E | 18-04-2024 | 2,1 jaar |
| T-91-GBR | Kramer | KT 356 | 15-03-2024 | 2,2 jaar |
| T-91-GBT | Fendt | 728 Vario | 15-03-2024 | 2,2 jaar |
| T-91-GBV | Kramer | Kramer KL35.8T | 20-03-2024 | 2,2 jaar |
| T-91-GBX | Still | RX-60-80 | 13-03-2024 | 7,9 jaar |
| T-91-GBZ | JCB | 427 | 12-04-2024 | 6,1 jaar |
| T-92-GBZ | Giant | G2700 | 04-04-2024 | 2,1 jaar |
| T-93-GBZ | Giant | G2700 | 29-04-2024 | 2,1 jaar |
| T-95-GBZ | Giant | G2300 | 21-03-2024 | 2,2 jaar |
| T-96-GBZ | Giant | G2700E | 17-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-97-GBZ | Giant | G5000 | 12-12-2024 | 1,5 jaar |
| T-98-GBZ | Frisian Motors | FM-90 | 17-11-2022 | 3,5 jaar |
| T-99-GBZ | Claas | Trion | 09-04-2024 | 2,1 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Giant G2700 | 345 cm | 140 cm | - |
| Giant G1500 | 292 cm | 114 cm | - |
| Giant G2500 | 365 cm | 135 cm | - |
| Giant G2300 | 354 cm | 130 cm | - |
| Giant G3500 | - | - | - |
| Giant G2200E | 351 cm | 127 cm | - |
| Giant G2700E | - | - | - |
| Eurotrac W11 | 294 cm | 111 cm | - |
| Terberg YT193 | 573 cm | 255 cm | - |
| Knikmops KM130 | 280 cm | 124 cm | - |
| Manitou M 30-4 | 475 cm | 206 cm | - |
| Eurotrac W12 | 376 cm | 149 cm | - |
| Terberg YT223 | 573 cm | 255 cm | - |
| Giant G5000 | 460 cm | 165 cm | - |
| Agrifac Condor | 1158 cm | 307 cm | - |
| Weidemann 1280 | 343 cm | 136 cm | - |
| LM Trac 287 | 318 cm | 132 cm | - |
| Ravo 5 Iseries | 524 cm | 208 cm | - |
| Knikmops 130 | 304 cm | 125 cm | - |
| Volvo EWR150E | 660 cm | 266 cm | - |
| Volvo L90H | 657 cm | 262 cm | - |
| Alltrec 8015F | 286 cm | 146 cm | - |
| Giant G1200 | 245 cm | 122 cm | - |
| Giant G1500L | - | - | - |
| Hangcha CPD50 | 310 cm | 142 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.