T-87-FVN
Er rijden momenteel 35 Hyster H5.50XM's rond in Nederland. Deze H5.50XM komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 november 2025, dus sinds 6 maanden en 8 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Hyster H5.50 XM rijden er nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2004 en juni 2007. De nieuwwaarde van deze Hyster H5.50 XM is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 december 2023. Het voertuig was toen 16 jaren, 5 maanden en 10 dagen oud.
Bekijk ook alle Hyster H5.50XM voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hyster H5.50 XM | 2007
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Hyster |
| Handelsbenaming | H5.50 XM |
| Lengte | 3,40 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 3,25 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 58.7 kW (80 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 4233cc (4,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 december 2023. Het voertuig was toen 16 jaren, 5 maanden en 10 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 8.620 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 13.640 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 11.525 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 4.320 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,20 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,25 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type H5.50 XM | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Hyster H5.50XM voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-87-FVN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-87-FVN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-80-FVN | Massey Ferguson | MF 7S.180 | 06-12-2023 | 2,5 jaar |
| T-81-FVN | Volvo | A30G | 13-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-82-FVN | John Deere | 6120M | 29-01-2024 | 2,3 jaar |
| T-83-FVN | New Holland | T7.340 Hd AC | 30-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-84-FVN | Manitou | Ulm 415 H | 27-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-85-FVN | Atlas | 160 | 24-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-86-FVN | Frisian Motors | FM-90 | 17-11-2022 | 3,5 jaar |
| T-87-FVB | Hitachi | ZW160PL-7 | 26-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-87-FVF | Atlas | 150W | 10-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-87-FVG | Ahlmann | Ahlmann | 13-12-2023 | 12,6 jaar |
| T-87-FVH | Agrifac | Condor | 04-03-2024 | 2,2 jaar |
| T-87-FVJ | Giant | G5000 | 12-06-2024 | 2 jaar |
| T-87-FVK | Volvo | EW160E | 19-12-2023 | 2,4 jaar |
| T-87-FVL | Quaddy | Kodiak | 15-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-87-FVN | Hyster | H5.50XM | 08-12-2023 | 18,9 jaar |
| T-87-FVP | Manitou | Mrt 2660 | 17-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-87-FVS | Ravo | Ravo 2005 ST | 21-11-2023 | 27,9 jaar |
| T-87-FVT | JCB | 535-95 | 06-12-2023 | 2,5 jaar |
| T-87-FVV | Giant | G2500 | 12-08-2024 | 1,8 jaar |
| T-87-FVX | Hitachi | ZW310 | 19-04-2024 | 2,1 jaar |
| T-87-FVZ | Volvo | L120H | 14-12-2023 | 2,4 jaar |
| T-88-FVN | Hyster | H12.00XM-6 | 08-12-2023 | 17,9 jaar |
| T-89-FVN | Eurotrac | Eurotrac FE30-eco | 16-11-2023 | 2,5 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 340 x 190 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Manitou M 30-4 | 350 cm | 198 cm | - |
| Toro Groundsmaster 4010-d | 343 cm | 180 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.