T-80-FTJ
Er rijden momenteel 101 Hyster H3.20XMl's rond in Nederland. Deze H3.20XMl komt uit het jaar 1998 en is nu 27 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 oktober 2023, dus sinds 2 jaren, 7 maanden en 22 dagen. Dit overige voertuig rijdt op lpg en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Hyster H3.20xml is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 5 oktober 2023. Het voertuig was toen 25 jaren, 3 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Hyster H3.20XMl voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hyster H3.20xml | 1998
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Hyster |
| Handelsbenaming | H3.20xml |
| Lengte | 3,90 m |
| Breedte | 1,34 m |
| Hoogte | 2,45 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 47 kW (64 pk) |
| Brandstof | LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2966cc (3,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1998 |
| Leeftijd | 27 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 oktober 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 7 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 5 oktober 2023. Het voertuig was toen 25 jaren, 3 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 4.975 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 8.120 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 6.690 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.420 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type H3.20XML | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Hyster H3.20XMl voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-80-FTJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-80-FTJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-80-FTB | Iseki | TXGS24 | 18-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-80-FTD | Linde | X35 | 29-09-2023 | 2,7 jaar |
| T-80-FTF | Kubota | B2261 | 11-10-2023 | 4,7 jaar |
| T-80-FTG | Terberg | YT203EV | 25-09-2023 | 2,7 jaar |
| T-80-FTH | Claas | Arion 660 Cmatic | 06-02-2024 | 2,3 jaar |
| T-80-FTJ | Hyster | H3.20XMl | 05-10-2023 | 27,9 jaar |
| T-80-FTK | LM Trac | 287 | 11-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-80-FTL | Eurotrac | W12 | 12-05-2025 | 1 jaar |
| T-80-FTN | Fendt | 512 Vario | 24-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-80-FTP | New Holland | T7.230 | 12-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-80-FTR | Kioti | Cchr | 11-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-80-FTS | Aebi Schmidt | Cleango 500 | 06-12-2023 | 2,5 jaar |
| T-80-FTT | Kubota | M7151 High END | 03-05-2024 | 9,7 jaar |
| T-80-FTV | Wacker Neuson | WL25 | 23-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-80-FTX | Caterpillar | 972 | 03-11-2023 | 2,6 jaar |
| T-80-FTZ | Weidemann | 1140 | 23-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-81-FTJ | Yale | ERP55VM.600 | 05-10-2023 | 8,9 jaar |
| T-82-FTJ | Eurotrac | Eurotrac T11 | 03-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-83-FTJ | Eurotrac | W11 | 18-12-2023 | 2,4 jaar |
| T-84-FTJ | Terberg | YT193 | 09-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-85-FTJ | Eurotrac | Eurotrac T13CF | 05-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-86-FTJ | Eurotrac | W12 | 11-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-87-FTJ | Valtra | G135 | 13-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-88-FTJ | Deutz-Fahr | 6115C Rvshift | 09-10-2023 | 2,6 jaar |
| T-89-FTJ | Schaffer | 24E | 23-01-2024 | 2,3 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 390 x 134 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Schaffer 3650 | 383 cm | 137 cm | - |
| Linde E30 | 384 cm | 127 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.