T-36-GSX
Er rijden momenteel 72 Hyster H3.0FT's rond in Nederland. Deze H3.0FT komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 28 dagen. Dit overige voertuig rijdt op lpg en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Hyster H3.0ft is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 maart 2025. Het voertuig was toen 10 jaren, 9 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Hyster H3.0FT voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Hyster H3.0ft | 2014
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Hyster |
| Handelsbenaming | H3.0ft |
| Lengte | 2,70 m |
| Breedte | 1,32 m |
| Hoogte | 2,68 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 38 kW (52 pk) |
| Brandstof | LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2200cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 maart 2025. Het voertuig was toen 10 jaren, 9 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 4.754 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,63 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 0,97 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie 0 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Hyster H3.0FT voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-36-GSX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-36-GSX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-32-GSX | Avant | Avant 760I | 06-05-2025 | 1,1 jaar |
| T-33-GSX | LM Trac | 287 | 27-06-2025 | 0,9 jaar |
| T-34-GSX | Sany | SW956E | 21-05-2025 | 1 jaar |
| T-35-GSX | Sany | SW956E | 02-06-2025 | 1 jaar |
| T-36-GSB | Relly | R1.8E | 12-11-2025 | 0,5 jaar |
| T-36-GSG | Giant | G2700 | 28-03-2025 | 1,2 jaar |
| T-36-GSH | Fendt | 724 Vario | 27-03-2025 | 5,2 jaar |
| T-36-GSJ | Merlo | Roto 50.21S Plus | 25-03-2025 | 1,2 jaar |
| T-36-GSK | Holder | A 60 | 03-04-2025 | 40,9 jaar |
| T-36-GSL | Agrifac | Condor | 22-07-2025 | 0,8 jaar |
| T-36-GSN | Still | RX 60-25 | 26-03-2025 | 1,2 jaar |
| T-36-GSP | John Deere | R | 01-04-2025 | 1,2 jaar |
| T-36-GSR | Giant | G2500 | 08-07-2025 | 0,9 jaar |
| T-36-GST | Deutz-Fahr | 6150.4 Agrotron TTV | 04-04-2025 | 10,2 jaar |
| T-36-GSV | Solis | 26 4WD | 03-04-2025 | 1,2 jaar |
| T-36-GSX | Hyster | H3.0FT | 31-03-2025 | 11,9 jaar |
| T-36-GSZ | Solis | 26 | 07-04-2025 | 1,1 jaar |
| T-37-GSX | Weidemann | Wackerneuson WL20 | 04-03-2026 | 0,2 jaar |
| T-38-GSX | Weidemann | 1160 | 25-07-2025 | 0,8 jaar |
| T-39-GSX | Weidemann | 4080 Telescoop | 20-05-2025 | 1 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 270 x 132 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Knikmops KM130 | 280 cm | 124 cm | - |
| LM Trac 287 | 273 cm | 132 cm | - |
| Knikmops KM100 | 261 cm | 124 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.