T-73-GLB
Er rijden momenteel 233 Giant V451T's rond in Nederland. Deze V451T komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 november 2024, dus sinds 1 jaar, 6 maanden en 14 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Giant V451T is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 oktober 2024. Het voertuig was toen 15 jaren en 4 maanden oud.
Bekijk ook alle Giant V451T voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giant V451T | 2009
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Giant |
| Handelsbenaming | V451T |
| Lengte | 3,52 m |
| Breedte | 1,27 m |
| Hoogte | 1,87 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 34 kW (46 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1498cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 12 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 6 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 oktober 2024. Het voertuig was toen 15 jaren en 4 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 2.125 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,59 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type V451T | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 97/68DA*2004/26 |
Vergeet ook niet alle Giant V451T voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-73-GLB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-73-GLB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-71-GLB | International | 1455 XL | 28-10-2024 | 40,9 jaar |
| T-72-GLB | Deutz-Fahr | Deutz-fahr 5070 Df Keyline | 30-10-2024 | 2,2 jaar |
| T-73-GLB | Giant | V451T | 28-10-2024 | 16,9 jaar |
| T-73-GLD | Bobcat | G40SC-7 | 15-11-2024 | 1,5 jaar |
| T-73-GLF | Fendt | Favorit 3 | 04-11-2024 | 59,7 jaar |
| T-73-GLG | Fendt | 720 Vario | 27-02-2025 | 4,7 jaar |
| T-73-GLH | LM Trac | 287 | 10-02-2025 | 1,3 jaar |
| T-73-GLJ | JCB | TM320S | 25-02-2025 | 11 jaar |
| T-73-GLK | John Deere | 6R 185 | 08-04-2025 | 1,1 jaar |
| T-73-GLL | Volvo | L90H2 | 25-11-2024 | 1,5 jaar |
| T-73-GLN | Iseki | TLE3410 | 19-05-2025 | 1 jaar |
| T-73-GLP | Frisian Motors | FM-90 | 15-11-2022 | 3,5 jaar |
| T-73-GLR | Knikmops | KM130 | 10-12-2024 | 1,5 jaar |
| T-73-GLS | Steyr | 6150 Profi CVT | 06-02-2025 | 1,3 jaar |
| T-73-GLT | Deutz-Fahr | Deutz-fahr 5100 D Keyline | 09-01-2025 | 3,4 jaar |
| T-73-GLV | Alltrec | 8015F | 06-01-2025 | 1,4 jaar |
| T-73-GLX | Steyr | 4110 Expert CVT | 05-02-2025 | 1,3 jaar |
| T-73-GLZ | Valtra | N155E | 23-12-2024 | 1,4 jaar |
| T-74-GLB | John Deere | 6R 150 | 06-12-2024 | 1,5 jaar |
| T-75-GLB | Wacker Neuson | WL20E | 12-11-2024 | 1,5 jaar |
| T-76-GLB | Case IH | Maxxum 125 | 31-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-77-GLB | Kubota | BX-261 | 16-12-2024 | 1,4 jaar |
| T-78-GLB | Iseki | TM4230 | 06-11-2024 | 1,6 jaar |
| T-79-GLB | Weidemann | 1880 | 17-12-2024 | 1,4 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 352 x 127 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Eurotrac W12 | 349 cm | 137 cm | - |
| Weidemann 1280 | 343 cm | 136 cm | - |
| Weidemann 1160 | 354 cm | 127 cm | - |
| Wacker Neuson WL25 | 346 cm | 137 cm | - |
| Kramer 5035 | 342 cm | 126 cm | - |
| Linde H35D | 342 cm | 132 cm | - |
| Weidemann 1390 Deluxe | 359 cm | 135 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.