T-60-HLG
Er rijden momenteel 510 Giant D332SWt X-tra's rond in Nederland. Deze D332SWt X-tra komt uit het jaar 2019 en is nu 6 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 mei 2026, dus sinds 20 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Giant D 332SWt X-tra rijden er nog 10 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en juni 2019. De nieuwwaarde van deze Giant D 332SWt X-tra is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 april 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 9 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Giant D332SWt X-tra voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giant D 332SWt X-tra | 2019
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Giant |
| Handelsbenaming | D 332SWt X-tra |
| Lengte | 3,01 m |
| Breedte | 1,23 m |
| Hoogte | 2,30 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 24 kW (33 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1123cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2019 |
| Leeftijd | 6 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 april 2026. Het voertuig was toen 6 jaren, 9 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 1.775 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 2.900 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 1.450 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.450 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 0,86 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type SW | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 97/68DA*2006/105KA |
Vergeet ook niet alle Giant D332SWt X-tra voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-60-HLG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-60-HLG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-60-HLB | Holder | C 245 | 21-04-2026 | 16,6 jaar |
| T-60-HLF | Claas | Axos 3.120 | 12-05-2026 | Nieuw |
| T-60-HLG | Giant | D332SWt X-tra | 29-04-2026 | 6,9 jaar |
| T-60-HLH | Fendt | 724 Vario | 30-04-2026 | Nieuw |
| T-60-HLK | John Deere | 6M105 | 11-05-2026 | Nieuw |
| T-60-HLL | Caterpillar | 730 | 06-05-2026 | 2,9 jaar |
| T-60-HLN | Captain | 263 H | 12-05-2026 | Nieuw |
| T-60-HLP | Fendt | 818 Vario | 11-05-2026 | 19,7 jaar |
| T-60-HLR | Case IH | 1455 XL | 12-05-2026 | 37,6 jaar |
| T-61-HLG | John Deere | 6R 185 | 18-05-2026 | Nieuw |
| T-63-HLG | John Deere | 3130 | 29-04-2026 | 48,9 jaar |
| T-64-HLG | John Deere | M | 18-05-2026 | Nieuw |
| T-67-HLG | Fendt | 516 Vario | 29-04-2026 | 3,9 jaar |
| T-68-HLG | Valtra | T144 | 29-04-2026 | 6,7 jaar |
| T-69-HLG | Fendt | 718 Vario | 13-05-2026 | Nieuw |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 301 x 123 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Knikmops 130 | 304 cm | 123 cm | - |
| Knikmops KM100 | 294 cm | 118 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.