T-35-GPH
Er rijden momenteel 160 Giant D263Ssen rond in Nederland. Deze D263S komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 maart 2025, dus sinds 1 jaar, 2 maanden en 1 dag. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Giant D263S is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 januari 2025. Het voertuig was toen 14 jaren, 6 maanden en 30 dagen oud.
Bekijk ook alle Giant D263S voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Giant D263S | 2010
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Giant |
| Handelsbenaming | D263S |
| Lengte | 3,36 m |
| Breedte | 0,89 m |
| Hoogte | 2,23 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 24.5 kW (33 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1123cc (1,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 maart 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 2 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 januari 2025. Het voertuig was toen 14 jaren, 6 maanden en 30 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 1.543 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,37 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 0,82 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type D263S | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Giant D263S voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-35-GPH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-35-GPH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-30-GPH | Valtra | N175 | 05-03-2025 | 1,2 jaar |
| T-31-GPH | Weidemann | Wackerneuson WL38 | 17-02-2025 | 1,3 jaar |
| T-33-GPH | Weidemann | 1260 LP | 28-02-2025 | 1,2 jaar |
| T-34-GPH | Polaris | Sportsman 570 | 31-01-2025 | 1,3 jaar |
| T-35-GPB | Kramer | Kramer KT407 | 23-01-2025 | 1,3 jaar |
| T-35-GPD | Fendt | 514 Vario | 18-02-2025 | 10,2 jaar |
| T-35-GPF | Kramer | Kramer KT407 | 24-01-2025 | 1,3 jaar |
| T-35-GPG | Fendt | 516 Vario | 24-01-2025 | 1,3 jaar |
| T-35-GPH | Giant | D263S | 27-01-2025 | 15,9 jaar |
| T-35-GPJ | New Holland | T4.55S | 25-04-2025 | 1,1 jaar |
| T-35-GPK | Case IH | Puma 220 CVX | 24-03-2025 | 1,2 jaar |
| T-35-GPL | Giant | G2200E | 11-02-2025 | 1,3 jaar |
| T-35-GPN | Fendt | 722 Vario | 07-02-2025 | 1,8 jaar |
| T-35-GPR | Quaddy | Kodiak | 27-02-2025 | 1,2 jaar |
| T-35-GPS | Manitou | MT730 H | 17-02-2025 | 1,3 jaar |
| T-35-GPT | Lite Trac | LTV3000 | 20-02-2025 | 1,3 jaar |
| T-35-GPV | Atlas | 1304 | 21-02-2025 | 29,9 jaar |
| T-35-GPX | Ausa | D150 AHG | 17-02-2025 | 1,3 jaar |
| T-35-GPZ | Linde | E35L-01 | 24-02-2025 | 4,9 jaar |
| T-36-GPH | Case IH | Maxxum 150 CVX | 18-04-2025 | 1,1 jaar |
| T-37-GPH | Valtra | N154E | 02-04-2025 | 6,7 jaar |
| T-38-GPH | Fendt | 728 Vario | 11-04-2025 | 1,1 jaar |
| T-39-GPH | Valtra | N154E | 19-09-2025 | 7 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.