T-83-GVN
Er rijden momenteel 489 Eurotrac W12's rond in Nederland. Deze W12 komt uit het jaar 2025 en is nu 10 maanden en 18 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Eurotrac W12-cs rijden er nog 351 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2011 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Eurotrac W12-cs is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Eurotrac W12 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eurotrac W12-cs | 2025
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Eurotrac |
| Handelsbenaming | W12-cs |
| Breedte | 1,38 m |
| Hoogte | 2,23 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 18.4 kW (25 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1498cc (1,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 juli 2025 |
| Leeftijd | 10 maanden en 18 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 18 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 2.443 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 4.350 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 2.175 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.175 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type W12-CS | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 2016/1628*2016/1628EV2/D |
Vergeet ook niet alle Eurotrac W12 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-83-GVN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-83-GVN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-80-GVN | Hyundai | HW140A-e | 26-09-2025 | 0,7 jaar |
| T-81-GVN | Eurotrac | WII-i | 06-06-2025 | 1 jaar |
| T-82-GVN | Deutz-Fahr | Deutz-fahr 4070 E | 05-06-2025 | 3,6 jaar |
| T-83-GVB | Case IH | Farmall 75A | 25-06-2025 | 0,9 jaar |
| T-83-GVF | New Holland | T5.120 | 10-06-2025 | 1 jaar |
| T-83-GVG | AVR | Puma 4.0 | 02-07-2025 | 0,9 jaar |
| T-83-GVH | Trioliet | Triotrac | 26-05-2025 | 13,8 jaar |
| T-83-GVJ | New Holland | T5.90 S | 22-05-2025 | 1 jaar |
| T-83-GVK | New Holland | T5.140 AC | 10-06-2025 | 1 jaar |
| T-83-GVL | Iseki | Sxg 327 | 11-06-2025 | 1 jaar |
| T-83-GVN | Eurotrac | W12 | 10-07-2025 | 0,9 jaar |
| T-83-GVR | Hitachi | ZX135W-7 2P | 05-06-2025 | 1 jaar |
| T-83-GVS | Kubota | B2-261 | 09-12-2025 | 0,5 jaar |
| T-83-GVT | Deutz-Fahr | Agrotron 420 | 16-02-2026 | 17,2 jaar |
| T-83-GVV | Valtra | T214 | 11-06-2025 | 6,3 jaar |
| T-83-GVX | Claas | Arion 640 | 17-06-2025 | 16 jaar |
| T-83-GVZ | Norcar | A7750 | 17-06-2025 | 0,9 jaar |
| T-84-GVN | Vervaet | Hydro Trike XL | 03-06-2025 | 6,3 jaar |
| T-85-GVN | Fendt | 724 Vario | 02-06-2025 | 3,2 jaar |
| T-86-GVN | Solis | 20 4WD | 09-07-2025 | 0,9 jaar |
| T-87-GVN | Merlo | TF33.7-115L | 17-06-2025 | 0,9 jaar |
| T-88-GVN | Giant | G1500 | 27-06-2025 | 0,9 jaar |
| T-89-GVN | Solis | 22 4WD | 04-06-2025 | 1 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met breedte van 138 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Giant G2700 | 345 cm | 140 cm | - |
| Giant G2500 | 365 cm | 135 cm | - |
| Giant G2300 | 354 cm | 130 cm | - |
| JCB 403 | 437 cm | 142 cm | - |
| Weidemann 1280 | 343 cm | 136 cm | - |
| LM Trac 287 | 318 cm | 132 cm | - |
| Alltrec 8015F | 286 cm | 146 cm | - |
| Hangcha CPD50 | 310 cm | 142 cm | - |
| Manitou MC 25-4 | 421 cm | 145 cm | - |
| Manitou MC25-4 D K ST5 S1 | 420 cm | 145 cm | - |
| Weidemann 1390 Deluxe | 378 cm | 140 cm | - |
| Weidemann 1160 Special | 378 cm | 130 cm | - |
| Wacker Neuson WL25 | 346 cm | 137 cm | - |
| Schaffer 2630 | 314 cm | 129 cm | - |
| Pitbull X27-26 | 322 cm | 145 cm | - |
| Weidemann 1390 | 413 cm | 144 cm | - |
| Linde E35 | 373 cm | 134 cm | - |
| Linde E50 | 454 cm | 147 cm | - |
| Pitbull X27-45CRt | 322 cm | 145 cm | - |
| Schaffer 3650 | 383 cm | 137 cm | - |
| Kaweco KW25-27 | 378 cm | 135 cm | - |
| Pitbull X28-45CRt | 320 cm | 145 cm | - |
| Schaffer 2430 | 331 cm | 128 cm | - |
| Kubota RT280 | 347 cm | 140 cm | - |
| Giant V452T X-tra | 348 cm | 134 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.