T-75-FJD
Er rijden momenteel 642 Eurotrac W11's rond in Nederland. Deze W11 komt uit het jaar 2023 en is nu 3 jaren, 3 maanden en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Eurotrac W11-i rijden er nog 392 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2012 en mei 2026. De nieuwwaarde van deze Eurotrac W11-i is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Eurotrac W11 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Eurotrac W11-i | 2023
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Eurotrac |
| Handelsbenaming | W11-i |
| Lengte | 2,84 m |
| Breedte | 1,11 m |
| Hoogte | 2,18 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 februari 2023 |
| Leeftijd | 3 jaren, 3 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 1.600 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 4.136 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 2.068 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.068 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,37 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type 810 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) (EU) 2016/1628 |
Vergeet ook niet alle Eurotrac W11 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-75-FJD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-75-FJD
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-70-FJD | Eurotrac | W12 | 14-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-71-FJD | Eurotrac | W11 | 10-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-72-FJD | Vervaet | Hydro Trike | 08-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-73-FJD | New Holland | Boomer 35 | 02-03-2023 | 3,2 jaar |
| T-74-FJD | Eurotrac | W12 | 25-04-2023 | 3,1 jaar |
| T-75-FJB | BCS | Fighter 85 RS | 08-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-75-FJD | Eurotrac | W11 | 21-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-75-FJF | Kubota | RTV400 | 09-02-2023 | 12,9 jaar |
| T-75-FJG | Linhai | LH500ATv-d Pro Max T3 | 21-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-75-FJH | Giant | G2300 | 01-03-2023 | 3,2 jaar |
| T-75-FJJ | John Deere | 6130R | 21-02-2023 | 7,1 jaar |
| T-75-FJK | Deutz-Fahr | 4506 | 05-04-2023 | 47,9 jaar |
| T-75-FJL | Vredo | VT | 11-05-2023 | 3 jaar |
| T-75-FJN | Relly | R1.0D | 13-04-2023 | 3,1 jaar |
| T-75-FJP | Giant | G2300 | 03-04-2023 | 3,1 jaar |
| T-75-FJR | Massey Ferguson | MF 7S.190 | 12-06-2023 | 3 jaar |
| T-75-FJS | Volvo | EWR170E | 31-03-2023 | 3,2 jaar |
| T-75-FJT | Atlas | 150W | 07-04-2023 | 3,1 jaar |
| T-75-FJV | Kioti | CS2510H | 12-09-2023 | 2,7 jaar |
| T-75-FJX | Giant | G2700E | 03-05-2023 | 3,1 jaar |
| T-75-FJZ | John Deere | Gator 6X4 | 21-03-2023 | 18,1 jaar |
| T-76-FJD | New Holland | CX840 | 07-02-2023 | 23,9 jaar |
| T-77-FJD | Case IH | Maxxum 120 CVX | 22-03-2023 | 10,9 jaar |
| T-78-FJD | Massey Ferguson | MF 6S.180 | 13-02-2023 | 3,3 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 284 x 111 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Giant G1500 | 292 cm | 114 cm | - |
| Knikmops KM100 | 294 cm | 118 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.