T-05-FVT
Er rijden momenteel 12 DAF 1800's rond in Nederland. Deze 1800 komt uit het jaar 1969 en is nu 56 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 november 2023, dus sinds 2 jaren, 6 maanden en 4 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze DAF T1800 Df TT is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 november 2023. Het voertuig was toen 54 jaren, 4 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle DAF 1800 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
DAF T1800 Df TT | 1969
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | DAF |
| Handelsbenaming | T1800 Df TT |
| Lengte | 4,93 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Hoogte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 6 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 93 kW (126 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6170cc (6,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1969 |
| Leeftijd | 56 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 56 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 november 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 6 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 november 2023. Het voertuig was toen 54 jaren, 4 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 6.385 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,80 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type T1800 DF TT | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle DAF 1800 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-05-FVT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-05-FVT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-01-FVT | Fendt | 724 Vario | 16-01-2024 | 2,4 jaar |
| T-02-FVT | Atlas | 180WSr | 24-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-03-FVT | Manitou | M 30-4 | 22-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-04-FVT | Kymco | MXU 300 | 06-12-2023 | 2,5 jaar |
| T-05-FVB | Ravo | 540 | 24-10-2023 | 12,6 jaar |
| T-05-FVD | Still | RX 60-50 | 26-10-2023 | 17,9 jaar |
| T-05-FVF | Cfmoto | CForce 625 | 03-11-2023 | 2,6 jaar |
| T-05-FVH | Manitou | Smart | 02-11-2023 | 2,6 jaar |
| T-05-FVJ | Fendt | 720 Vario | 07-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-05-FVK | Kramer | 5035 | 09-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-05-FVL | Antonio Carraro | Ttr 4800 | 10-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-05-FVN | Manitou | MC25-4 D K ST5 S1 | 13-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-05-FVP | Weidemann | 1390 Deluxe | 18-12-2023 | 2,4 jaar |
| T-05-FVR | Giant | G2700 | 05-12-2023 | 2,5 jaar |
| T-05-FVS | Liebherr | L 546 | 13-12-2023 | 2,4 jaar |
| T-05-FVT | DAF | 1800 | 21-11-2023 | 56,9 jaar |
| T-05-FVV | Manitou | Mrt 2660 | 06-12-2023 | 2,5 jaar |
| T-05-FVX | Siloking | Selfline System 500-27 | 20-12-2023 | 2,4 jaar |
| T-05-FVZ | Avant | 28-06-2024 | 1,9 jaar | |
| T-06-FVT | Valtra | A115 | 29-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-07-FVT | Fendt | 930 Vario | 27-11-2023 | 18,4 jaar |
| T-08-FVT | Atlas | 150W | 04-12-2023 | 6,9 jaar |
| T-09-FVT | Ravo | 5 Iseries | 19-12-2023 | 2,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.