T-52-GFZ
Er rijden momenteel 65 Atlas AR65's rond in Nederland. Deze AR65 komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 augustus 2024, dus sinds 1 jaar, 9 maanden en 24 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Atlas AR65 rijden er nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2002 en juni 2013. De nieuwwaarde van deze Atlas AR65 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 augustus 2024. Het voertuig was toen 12 jaren, 1 maand en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Atlas AR65 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Atlas AR65 | 2012
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Atlas |
| Handelsbenaming | AR65 |
| Lengte | 4,54 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 2,79 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51.3 kW (70 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 3619cc (3,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 augustus 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 9 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 augustus 2024. Het voertuig was toen 12 jaren, 1 maand en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 4.507 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 5.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 3.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 3.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,01 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,52 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type AR65 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 97/68JA*2004/26 |
Vergeet ook niet alle Atlas AR65 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-52-GFZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-52-GFZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-50-GFZ | Kubota | ZD1211-eu-S5 | 24-05-2024 | 2 jaar |
| T-51-GFZ | New Holland | W80C | 31-05-2024 | 2 jaar |
| T-52-GFB | John Deere | 6R 185 | 30-04-2024 | 2,1 jaar |
| T-52-GFF | Merlo | P40.17PLus | 22-04-2024 | 2,1 jaar |
| T-52-GFG | Giant | G2200E | 16-12-2024 | 1,4 jaar |
| T-52-GFH | Massey Ferguson | MF 7726 S | 12-09-2024 | 6,4 jaar |
| T-52-GFJ | John Deere | 8200 | 23-09-2024 | 1,7 jaar |
| T-52-GFK | Knikmops | KM250TE | 29-04-2024 | 4,9 jaar |
| T-52-GFL | Giant | G3500 | 07-05-2024 | 2,1 jaar |
| T-52-GFN | Giant | G2700E | 23-05-2024 | 2 jaar |
| T-52-GFP | Yale | ERP30VL | 22-05-2024 | 2 jaar |
| T-52-GFR | Corvus | Terrain EX4 | 14-05-2024 | 2 jaar |
| T-52-GFS | Hyundai | HL960AHd | 08-05-2024 | 2 jaar |
| T-52-GFV | Fendt | 211 Vario | 04-06-2024 | 2 jaar |
| T-52-GFX | Manitou | M 30-4 | 30-09-2024 | 3,6 jaar |
| T-52-GFZ | Atlas | AR65 | 02-08-2024 | 13,9 jaar |
| T-53-GFZ | Eurotrac | W12 | 01-04-2025 | 1,2 jaar |
| T-54-GFZ | Eurotrac | W12 | 16-07-2024 | 1,9 jaar |
| T-55-GFZ | Deutz-Fahr | 5090 Df TTV | 23-05-2024 | 2 jaar |
| T-56-GFZ | Deutz-Fahr | 5090 Df TTV | 02-10-2024 | 1,6 jaar |
| T-57-GFZ | Yanmar | V100-5 | 04-07-2024 | 1,9 jaar |
| T-58-GFZ | Yanmar | V100-5 | 22-08-2024 | 1,8 jaar |
| T-59-GFZ | Yanmar | V100-5 | 02-12-2024 | 1,5 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 454 x 187 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Yanmar V100-5 | 452 cm | 190 cm | - |
| Volvo L30GS | 448 cm | 187 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.