T-62-HBV
Er rijden momenteel 24 Atlas 70's rond in Nederland. Deze 70 komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 oktober 2025, dus sinds 7 maanden en 23 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Atlas 70 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 oktober 2025. Het voertuig was toen 23 jaren, 3 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Atlas 70 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Atlas 70 | 2002
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Atlas |
| Handelsbenaming | 70 |
| Lengte | 5,00 m |
| Breedte | 2,08 m |
| Hoogte | 2,70 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 48.5 kW (66 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2730cc (2,7 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 oktober 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 oktober 2025. Het voertuig was toen 23 jaren, 3 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 5.355 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 6.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 3.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 4.100 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,15 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,61 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type 70 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Atlas 70 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-62-HBV - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-62-HBV
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-60-HBV | David Brown | 780 | 29-09-2025 | 56,9 jaar |
| T-61-HBV | New Holland | TZ24D | 01-10-2025 | 13,9 jaar |
| T-62-HBB | Merlo | 09-09-2025 | 4 jaar | |
| T-62-HBD | Massey Ferguson | 35X | 26-08-2025 | 63,3 jaar |
| T-62-HBG | Case IH | 1455 AXL | 29-08-2025 | 36,7 jaar |
| T-62-HBH | New Holland | TN65 | 23-01-2026 | 25,9 jaar |
| T-62-HBK | Wacker Neuson | DW30 | 08-09-2025 | 3,9 jaar |
| T-62-HBL | Kloeckner-deutz | D 40 06 A-s | 10-09-2025 | 57,2 jaar |
| T-62-HBN | Shibaura | Shibaura SB36M | 12-09-2025 | 0,7 jaar |
| T-62-HBP | New Holland | T7.210 | 15-10-2025 | 0,6 jaar |
| T-62-HBR | Liebherr | L506C | 30-09-2025 | 0,7 jaar |
| T-62-HBS | Cfmoto | CForce 450 | 01-10-2025 | 0,6 jaar |
| T-62-HBT | Terberg | RT283 | 23-09-2025 | 0,7 jaar |
| T-62-HBV | Atlas | 70 | 03-10-2025 | 23,9 jaar |
| T-62-HBX | New Holland | T7.245 | 09-10-2025 | 4,2 jaar |
| T-62-HBZ | New Holland | T7.340 Hd AC | 07-10-2025 | 0,6 jaar |
| T-63-HBV | Fendt | 210 V Vario | 29-09-2025 | 0,7 jaar |
| T-64-HBV | Deutz-Fahr | 7250 Agrotron TTV | 03-10-2025 | 0,6 jaar |
| T-65-HBV | KL | Mule Pro-dxt | 10-10-2025 | 0,6 jaar |
| T-66-HBV | Kioti | CK2630H | 26-09-2025 | 0,7 jaar |
| T-67-HBV | Eurotrac | W11 | 21-11-2025 | 0,5 jaar |
| T-68-HBV | Eurotrac | W12 | 18-11-2025 | 0,5 jaar |
| T-69-HBV | Eurotrac | W12 | 10-10-2025 | 0,6 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 500 x 208 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Manitou M 50-4 | 493 cm | 208 cm | - |
| Caterpillar 908M | 499 cm | 201 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.