T-94-HFX
Er rijden momenteel 86 Atlas 52E's rond in Nederland. Deze 52E komt uit het jaar 1996 en is nu 29 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 31 december 2025, dus sinds 4 maanden en 25 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze Atlas 52 E 2 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 31 december 2025. Het voertuig was toen 29 jaren, 6 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Atlas 52E voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Atlas 52 E 2 | 1996
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Atlas |
| Handelsbenaming | 52 E 2 |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 2,66 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 43.5 kW (59 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2900cc (2,9 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1996 |
| Leeftijd | 29 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 31 december 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 31 december 2025. Het voertuig was toen 29 jaren, 6 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 4.284 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 5.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 3.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,92 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type 52 E 2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Atlas 52E voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-94-HFX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-94-HFX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-90-HFX | Pitbull | X27-26 | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| T-91-HFX | Eurotrac | W11 | 16-12-2025 | 0,4 jaar |
| T-92-HFX | Case IH | Puma 175 CVX | 16-12-2025 | 0,4 jaar |
| T-93-HFX | Eurotrac | W11 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| T-94-HFB | Thaler | Lader 2230-l | 27-11-2025 | 0,5 jaar |
| T-94-HFD | Yanmar | Schaeff TL100 | 20-11-2025 | 0,5 jaar |
| T-94-HFF | Toyota | Traigo | 06-02-2026 | 0,3 jaar |
| T-94-HFG | Schaffer | 2445 | 15-12-2025 | 0,4 jaar |
| T-94-HFH | KL | Mule SX | 25-11-2025 | 0,5 jaar |
| T-94-HFJ | Giant | G1200 | 05-12-2025 | 0,5 jaar |
| T-94-HFK | JCB | 540-200 | 14-01-2026 | 0,4 jaar |
| T-94-HFL | New Holland | Boomer 45 | 27-11-2025 | 0,5 jaar |
| T-94-HFN | New Holland | T7.245 | 20-01-2026 | 0,3 jaar |
| T-94-HFP | Kymco | MXU 300 | 11-12-2025 | 0,5 jaar |
| T-94-HFR | Giant | G1500L | 12-12-2025 | 0,4 jaar |
| T-94-HFS | Magni | Rth 6.25 | 19-01-2026 | 2,9 jaar |
| T-94-HFV | Knikmops | 130 | 13-01-2026 | 0,4 jaar |
| T-94-HFX | Atlas | 52E | 31-12-2025 | 29,9 jaar |
| T-94-HFZ | Antonio Carraro | Panther 26M | 29-12-2025 | 0,4 jaar |
| T-95-HFX | Weidemann | 1280 | 20-01-2026 | 0,3 jaar |
| T-96-HFX | Weidemann | 1280 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| T-98-HFX | Weidemann | 1280 | 18-02-2026 | 0,3 jaar |
| T-99-HFX | Schmidt | Cleango 550 | 27-01-2026 | 0,3 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 458 x 190 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Manitou Smart | 468 cm | 199 cm | - |
| Yanmar V100-5 | 452 cm | 190 cm | - |
| Volvo L30GS | 448 cm | 187 cm | - |
| Volvo L35GT | 468 cm | 196 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.