T-91-FFT
Er rijden momenteel 281 Atlas 160W's rond in Nederland. Deze 160W komt uit het jaar 2010 en is nu 15 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 maart 2024, dus sinds 2 jaren, 2 maanden en 4 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Atlas 160 W rijden er nog 71 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en augustus 2025. De nieuwwaarde van deze Atlas 160 W is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 17 november 2022. Het voertuig was toen 12 jaren, 4 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Atlas 160W voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Atlas 160 W | 2010
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Atlas |
| Handelsbenaming | 160 W |
| Lengte | 6,05 m |
| Breedte | 2,66 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 105 kW (143 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6057cc (6,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2010 |
| Leeftijd | 15 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 maart 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren, 2 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 november 2022. Het voertuig was toen 12 jaren, 4 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 16.840 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 18.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 11.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,46 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,97 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 97/68IA*2004/26 |
Vergeet ook niet alle Atlas 160W voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-91-FFT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-91-FFT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-90-FFT | Deutz-Fahr | 3050 | 18-08-2023 | 2,8 jaar |
| T-91-FFB | Kramer | Kramer 5085 | 21-10-2022 | 3,6 jaar |
| T-91-FFD | Massey Ferguson | 6480 | 16-12-2022 | 18,5 jaar |
| T-91-FFF | JCB | 525-60 | 30-11-2023 | 2,5 jaar |
| T-91-FFG | Fendt | 514 Vario | 06-01-2023 | 12,2 jaar |
| T-91-FFH | Kubota | B1-241 | 17-08-2024 | 1,8 jaar |
| T-91-FFJ | Giant | V452T X-tra | 21-06-2023 | 6,9 jaar |
| T-91-FFK | Manitou | Mrt 2660 | 29-12-2022 | 3,4 jaar |
| T-91-FFL | Manitou | Verreiker | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| T-91-FFN | Case IH | Maxxum 125 | 10-12-2024 | 10 jaar |
| T-91-FFP | MC Cormick | 10-11-2022 | 55,9 jaar | |
| T-91-FFR | Branson | Branson 6225H | 14-11-2022 | 3,5 jaar |
| T-91-FFS | Quaddy | Kodiak | 17-11-2022 | 3,5 jaar |
| T-91-FFT | Atlas | 160W | 17-11-2022 | 15,9 jaar |
| T-91-FFV | Pitbull | X27-26V | 23-02-2023 | 3,3 jaar |
| T-91-FFX | Egholm | Park Ranger 2150 | 29-11-2022 | 3,5 jaar |
| T-91-FFZ | Claas | Arion 640 | 10-03-2023 | 14,9 jaar |
| T-92-FFT | Yanmar | SA424-r Stage V | 07-04-2023 | 3,1 jaar |
| T-93-FFT | Knikmops | KM130E | 24-11-2022 | 3,5 jaar |
| T-94-FFT | Yanmar | SA424-r Stage V | 19-12-2024 | 1,4 jaar |
| T-95-FFT | Vredo | VT4556 | 13-12-2022 | 3,5 jaar |
| T-96-FFT | Vredo | VT4556 | 13-12-2022 | 3,5 jaar |
| T-97-FFT | Case IH | Maxxum 150 CVX | 30-11-2022 | 3,5 jaar |
| T-98-FFT | Avant | 17-11-2022 | 3,5 jaar | |
| T-99-FFT | Solis | 26 Hst 4WD | 02-12-2022 | 3,5 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 605 x 266 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Doosan DX140W-7 | 599 cm | 259 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.