T-35-HKN
Er rijden momenteel 48 Atlas 1605's rond in Nederland. Deze 1605 komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 april 2026, dus sinds 1 maand en 12 dagen. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
De nieuwwaarde van deze Atlas 1605 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 april 2026. Het voertuig was toen 20 jaren, 9 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Atlas 1605 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Atlas 1605 | 2005
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Atlas |
| Handelsbenaming | 1605 |
| Lengte | 6,35 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 8 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 6057cc (6,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand en 12 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 april 2026. Het voertuig was toen 20 jaren, 9 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 16.532 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 18.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 11.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,88 m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type 1605 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 97/68FA*2001/63 |
Vergeet ook niet alle Atlas 1605 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-35-HKN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-35-HKN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-30-HKN | Fendt | 211 V Vario | 07-04-2026 | 3,6 jaar |
| T-31-HKN | Fendt | 313 Vario | 07-04-2026 | 11,2 jaar |
| T-32-HKN | Volvo | EWR150F | 04-05-2026 | Nieuw |
| T-33-HKN | New Holland | T5.120 | 13-05-2026 | Nieuw |
| T-34-HKN | Komatsu | PW168-11E1 Electric | 09-04-2026 | Nieuw |
| T-35-HKB | Manitou | M 30-4 | 09-04-2026 | Nieuw |
| T-35-HKD | Komatsu | PW140-7 | 23-03-2026 | 7,1 jaar |
| T-35-HKG | Fendt | 412 Vario | 26-03-2026 | 17,1 jaar |
| T-35-HKH | Ransomes | Ransomes MP670CF | 20-04-2026 | Nieuw |
| T-35-HKJ | Manitou | M 50-4 | 24-04-2026 | Nieuw |
| T-35-HKK | Ladog | 01-04-2026 | 0,3 jaar | |
| T-35-HKL | Claas | Torion 535 | 08-04-2026 | Nieuw |
| T-35-HKN | Atlas | 1605 | 07-04-2026 | 20,9 jaar |
| T-35-HKP | Fendt | 516 Vario | 10-04-2026 | Nieuw |
| T-35-HKR | Atlas | 160W | 09-04-2026 | 3,9 jaar |
| T-35-HKS | John Deere | 6130R | 13-04-2026 | 5,9 jaar |
| T-35-HKT | KL | Mule MX | 20-04-2026 | Nieuw |
| T-35-HKV | Cfmoto | Cforce 850 Touring | 21-04-2026 | Nieuw |
| T-35-HKX | Case IH | 1056 XL | 16-04-2026 | 38,9 jaar |
| T-35-HKZ | Deutz-Fahr | 6230 Agrotron TTV | 17-04-2026 | Nieuw |
| T-36-HKN | Weidemann | 2070LP | 07-04-2026 | 9,9 jaar |
| T-38-HKN | Marmix | Master Champ 20 | 14-04-2026 | Nieuw |
| T-39-HKN | Manitou | MT 625 | 23-04-2026 | Nieuw |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 635 x 255 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo EWR130E | 642 cm | 258 cm | - |
| Volvo L70H | 635 cm | 247 cm | - |
| Volvo L60H | 644 cm | 247 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.