T-51-GXS
Er rijden momenteel 132 Atlas 140W's rond in Nederland. Deze 140W komt uit het jaar 2014 en is nu 11 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 25 november 2025, dus sinds 6 maanden. Dit overige voertuig rijdt op diesel en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Atlas 140 W rijden er nog 33 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2010 en januari 2026. De nieuwwaarde van deze Atlas 140 W is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 november 2025. Het voertuig was toen 11 jaren, 4 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Atlas 140W voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Atlas 140 W | 2014
| Voertuigsoort | Overige |
| Merk | Atlas |
| Handelsbenaming | 140 W |
| Lengte | 5,60 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | Niet geregistreerd |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 80 kW (109 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 4038cc (4,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2014 |
| Leeftijd | 11 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 25 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 november 2025. Het voertuig was toen 11 jaren, 4 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | - kg |
| Massa rijklaar | 14.849 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | 16.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) - m | |
| Europese voertuigcategorie U | |
| Type 140 W | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Zware voertuigen) 97/68MA*2012/46 |
Vergeet ook niet alle Atlas 140W voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-51-GXS - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-51-GXS
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| T-50-GXS | Fendt | 930 Vario | 22-10-2025 | 11,7 jaar |
| T-51-GXB | Valtra | N135 | 11-11-2025 | 0,5 jaar |
| T-51-GXD | Fendt | 926 Vario | 19-06-2025 | 22,9 jaar |
| T-51-GXF | Linde | E35L | 11-07-2025 | 2,9 jaar |
| T-51-GXG | Weidemann | 1390 | 02-09-2025 | 0,7 jaar |
| T-51-GXH | Cfmoto | Zforce 950 Sport-4 | 23-06-2025 | 0,9 jaar |
| T-51-GXJ | Manitou | MT 1840 Easy 75D ST5 S1 | 30-06-2025 | 0,9 jaar |
| T-51-GXK | John Deere | 6R 150 | 02-07-2025 | 2,3 jaar |
| T-51-GXL | Quaddy | Kodiak | 21-07-2025 | 0,8 jaar |
| T-51-GXN | New Holland | T7.210 | 03-07-2025 | 0,9 jaar |
| T-51-GXR | Massey Ferguson | 4709 | 16-07-2025 | 0,9 jaar |
| T-51-GXS | Atlas | 140W | 25-11-2025 | 11,9 jaar |
| T-51-GXT | Avant | 523 | 05-12-2025 | 0,5 jaar |
| T-51-GXV | Schaffer | 5470Z | 13-08-2025 | 0,8 jaar |
| T-51-GXZ | Solis | 26 Hst 4WD | 17-07-2025 | 0,9 jaar |
| T-52-GXS | Atlas | 185W | 27-08-2025 | 0,7 jaar |
| T-53-GXS | JCB | TM320A SV | 19-08-2025 | 0,8 jaar |
| T-54-GXS | Atlas | 160W | 08-12-2025 | 3,9 jaar |
| T-55-GXS | Atlas | 185W | 11-07-2025 | 0,9 jaar |
| T-56-GXS | Takeuchi | TB370W | 05-09-2025 | 0,7 jaar |
| T-57-GXS | Takeuchi | TB370W | 29-07-2025 | 0,8 jaar |
| T-58-GXS | Takeuchi | TB395W | 03-10-2025 | 0,6 jaar |
| T-59-GXS | Mccormick | X5.100 | 17-07-2025 | 1,2 jaar |
Overige's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan overige modellen met een afmeting van 560 x 255 cm
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Terberg YT193 | 570 cm | 255 cm | - |
| Terberg YT223 | 567 cm | 255 cm | - |
| Takeuchi TB395W | 563 cm | 245 cm | - |
| Terberg RT223 | 562 cm | 255 cm | - |
| Terberg YT182 | 560 cm | 250 cm | - |
| Wacker Neuson EW100 | 554 cm | 248 cm | - |
| Terberg RT283 | 568 cm | 255 cm | - |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.