OH-49-YR
Er rijden momenteel 69 Nooteboom MCO-48-03's rond in Nederland. Deze MCO-48-03 komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 11 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 juni 2025, dus sinds 11 maanden en 1 dag.
Van deze Nooteboom Mco-48-03 open wagen rijden er nog 53 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1991 en november 2025. De nieuwwaarde van deze Nooteboom Mco-48-03 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Nooteboom haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Nooteboom MCO-48-03 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nooteboom Mco-48-03 | 2005
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Nooteboom |
| Handelsbenaming | Mco-48-03 |
| Lengte | 13,43 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 15 juni 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 11 maanden en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 14 maart 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.680 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 48.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 48.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 48.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 11,10 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OH-49-YR | 14-03-2025 | 16:46 | periodieke controle | 14-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| OH-49-YR | 12-10-2022 | 15:45 | periodieke controle | 12-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OH-49-YR | 8-10-2021 | 16:43 | periodieke controle | 8-10-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OH-49-YR | 15-07-2020 | 16:21 | periodieke controle | 15-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OH-49-YR | 19-06-2019 | 16:52 | periodieke controle | 19-06-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 14-03-2025 | 16:46 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2022 | |||||
| 12-10-2022 | 15:45 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 12-10-2022 | 15:45 | AC2 | AC2 | 1 | Schokdemper aanwezig die lekkage vertoont |
| 12-10-2022 | 15:45 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 12-10-2022 | 15:45 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 12-10-2022 | 15:45 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 12-10-2022 | 15:45 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
2021 | |||||
| 8-10-2021 | 16:43 | 198 | 5.*.24 | 1 | Wiel of velg ernstig beschadigd, vervormd of gecorrodeerd |
| 8-10-2021 | 16:43 | 033 | 5.*.3 | 9 | Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
| 8-10-2021 | 16:43 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 8-10-2021 | 16:43 | 587 | 5.*.55 | 4 | (Zij-)markeringslicht ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 15-07-2020 | 16:21 | 307 | 5.*.31 | 2 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 15-07-2020 | 16:21 | 224 | 5.*.28 | 1 | Veer gebroken of gescheurd |
| 15-07-2020 | 16:21 | 234 | 5.*.28 | 4 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 15-07-2020 | 16:21 | 259 | 5.*.29 | 4 | Stuurkogel te veel speling |
| 15-07-2020 | 16:21 | 250 | 5.*.29 | 2 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 15-07-2020 | 16:21 | 205 | 5.*.27 | 3 | Band onvoldoende profiel |
| 15-07-2020 | 16:21 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 15-07-2020 | 16:21 | 261 | 5.*.29 | 2 | Verbinding stangenstelsel stuurinrichting te veel speling |
| 15-07-2020 | 16:21 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
2019 | |||||
| 19-06-2019 | 16:52 | 055 | 5.*.4 | 9 | Ondersteuning laadvloer/laadruimte ondeugdelijk |
| 19-06-2019 | 16:52 | 298 | 5.*.31 | 1 | Luchtlekkage systeemfunctionaliteit aangetast |
| 19-06-2019 | 16:52 | 589 | 5.*.55 | 3 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 19-06-2019 | 16:52 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 19-06-2019 | 16:52 | 317 | 5.*.31 | 1 | Remcilinder vertoont te veel corrosie |
| 19-06-2019 | 16:52 | 351 | 5.*.38 | 3 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
| 19-06-2019 | 16:52 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 19-06-2019 | 16:52 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Nooteboom MCO-48-03 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OH-49-YR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OH-49-YR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OH-49-YD | Groenewegen | DRO-14-27 | Open wagen | ? | 20-06-2005 | 21 jaar |
| OH-49-YF | Groenewegen | DRO-15-27 B | Open wagen | ? | 12-05-2005 | 21,1 jaar |
| OH-49-YL | Nooteboom | MCO-48-03V-l | Open laadvloer | ? | 02-06-2005 | 21 jaar |
| OH-49-YR | Nooteboom | MCO-48-03 | Open wagen | ? | 15-06-2005 | 21 jaar |
| OH-49-YS | Floor | FLO-12-18K1 | Open wagen | ? | 14-06-2005 | 21 jaar |
| OH-49-YX | Tracon Uden | To.s.1210 | Gesloten opbouw | ? | 21-06-2005 | 20,9 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.343 x 254 cm een gewicht van ± 9.680 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kennis Tpd.348.c-b | 1349 cm | 255 cm | 8.960 kg |
| Lintrailers 3 Lsdu 18-27 | 1344 cm | 255 cm | 9.140 kg |
| Draco Txa 342 | 1344 cm | 255 cm | 9.030 kg |
| Pacton T4-001 | 1348 cm | 255 cm | 8.950 kg |
| KWB P-348-sti-h | 1342 cm | 255 cm | 9.130 kg |
| Pacton Tbd 339 | 1352 cm | 255 cm | 9.390 kg |
| Faymonville ILO-3 | 1343 cm | 255 cm | 10.610 kg |
| Pacton Tbz.233 | 1340 cm | 260 cm | 9.510 kg |
| Floor FLO-12-20K1 | 1352 cm | 255 cm | 9.170 kg |
| Tracon Uden To.s.1220 | 1338 cm | 259 cm | 9.380 kg |
| Schmitz Sko 18 | 1343 cm | 260 cm | 8.840 kg |
| Draco Txa 232 | 1350 cm | 259 cm | 9.850 kg |
| Knapen K20L | 1351 cm | 255 cm | 9.070 kg |
| Ozsan Treyler 3 Axle Semi Trailer | 1346 cm | 255 cm | 10.290 kg |
| Burg Bpo 12-20 Grnxx | 1343 cm | 255 cm | 9.460 kg |
| Vogelzang VO2-stg-15-36-stn | 1346 cm | 255 cm | 9.360 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.