OG-91-YG
Er rijden momenteel 96 Nooteboom FT-43-03V's rond in Nederland. Deze FT-43-03V komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Nooteboom Ft-43-03v afneembare bovenbouw rijden er nog 95 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en maart 2003. De nieuwwaarde van deze Nooteboom Ft-43-03v is helaas onbekend.
Dit voertuig van Nooteboom haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Nooteboom FT-43-03V voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nooteboom Ft-43-03v | 2002
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Nooteboom |
| Handelsbenaming | Ft-43-03v |
| Breedte | 2,47 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juni 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren, 11 maanden en 12 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 5.300 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 43.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 43.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 43.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen dwarsbalk 230 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OG-91-YG | 25-10-2022 | 14:24 | periodieke controle | 25-10-2023 | Nee |
| OG-91-YG | 11-08-2021 | 10:14 | periodieke controle | 30-08-2022 | Nee |
| OG-91-YG | 5-08-2020 | 10:05 | periodieke controle | 30-08-2021 | Nee |
| OG-91-YG | 16-08-2019 | 14:50 | periodieke controle | 30-08-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Nooteboom FT-43-03V voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OG-91-YG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OG-91-YG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OG-90-YG | Nooteboom | FT-43-03V | Containercarrier | ? | 13-06-2002 | 24 jaar |
| OG-91-YG | Nooteboom | FT-43-03V | Afneembare bovenbouw | ? | 13-06-2002 | 24 jaar |
| OG-91-YL | Burg | Bpo 12-10 Tcsxx | Geconditioneerd voertuig | ? | 27-06-2002 | 23,9 jaar |
| OG-91-YP | Van ECK | ST-3I | Open wagen | ? | 04-07-2002 | 23,9 jaar |
| OG-91-YX | Burg | Bpo 12-27 Srnxx | Open wagen | ? | 25-07-2002 | 23,8 jaar |
| OG-92-YG | Nooteboom | FT-43-03V | Afneembare bovenbouw | ? | 13-06-2002 | 24 jaar |
| OG-95-YG | Bulthuis | TSTA23 | Asfaltkipper | ? | 11-06-2002 | 24 jaar |
| OG-97-YG | Pacton | Txc 230 | Afneembare bovenbouw | ? | 06-06-2002 | 24 jaar |
| OG-98-YG | Pacton | Ttd 454 | Open wagen | ? | 06-06-2002 | 24 jaar |
| OG-99-YG | Pacton | Tbd 346 | Open wagen | ? | 06-06-2002 | 24 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 247 cm een gewicht van ± 5.300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| D-tec Flexitrailer | 951 cm | 247 cm | 5.150 kg |
| Pacton T3-010 | - | 247 cm | 5.380 kg |
| Van Der Peet Kolibri | 1232 cm | 255 cm | 5.540 kg |
| D-tec FT-43-03V | 955 cm | 248 cm | 5.290 kg |
| Broshuis MFCC | - | 250 cm | 5.260 kg |
| Krone SD | 1200 cm | 248 cm | 5.610 kg |
| Kögel Port 40 Simplex | 1145 cm | 255 cm | 5.390 kg |
| Broshuis 3AKcc | 845 cm | 250 cm | 5.040 kg |
| Jumbo 45.11 Ccu-16-27 | 1106 cm | 250 cm | 5.780 kg |
| Broshuis 3UCc-39-45 | - | 249 cm | 5.520 kg |
| Renders-has FCCA08EY | 942 cm | 255 cm | 5.620 kg |
| Schmitz Gotha Scf 24 G | 1274 cm | 254 cm | 5.750 kg |
| Renders 3AFCST08 | 1083 cm | 255 cm | 5.750 kg |
| Meierling Msa 27 GI | 1044 cm | 255 cm | 5.250 kg |
| Schmitz Gotha Scf 24 G Euro | 1358 cm | 251 cm | 5.790 kg |
| Knapen K800 | 1311 cm | 255 cm | 5.010 kg |
| Wielton NW-3 | 980 cm | 255 cm | 5.810 kg |
| A&D N-V | 1240 cm | 255 cm | 5.540 kg |
| Pacton Trailers Flex XL | - | 247 cm | 5.360 kg |
| Ffb Feldbinder EUT | 1103 cm | 255 cm | 5.590 kg |
| Krone Sdc 27 | 1203 cm | 252 cm | 5.410 kg |
| Kögel Port 45 Duplex | 1135 cm | 255 cm | 5.810 kg |
| Groenewegen 45CC-16-27TUn | 1345 cm | 246 cm | 4.920 kg |
| Kögel Port 45 Simplex | 1146 cm | 249 cm | 5.630 kg |
| Broshuis 3 Ucc-39-45 EU | - | 250 cm | 5.510 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.