20-36-ZZ
Er rijden momenteel 26 Nooteboom Euro-86-04's rond in Nederland. Deze Euro-86-04 komt uit het jaar 2018 en is nu 7 jaren, 6 maanden en 22 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
De nieuwwaarde van deze Nooteboom Euro-86-04(p) is helaas onbekend.
Dit voertuig van Nooteboom haalt een maximumsnelheid van 80 km/uur.
Bekijk ook alle Nooteboom Euro-86-04 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nooteboom Euro-86-04(p) | 2018
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Nooteboom |
| Handelsbenaming | Euro-86-04(p) |
| Breedte | 2,89 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 80 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | dieplader |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 november 2018 |
| Leeftijd | 7 jaren, 6 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 28.640 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 65.535 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 65.535 kg |
| Technische max massa voertuig | 85.680 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 6.960 kg |
Overig
| Aantal assen 8 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type NTBEUR4SK | |
| Variant 29PVLL | |
| Uitvoering 086(150J)XXXNNNNPPPP | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*1212*02 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Vergeet ook niet alle Nooteboom Euro-86-04 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 20-36-ZZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
20-36-ZZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20-30-ZZ | Spierings | SK1265-AT6 | Mobiele kraan | ? | 29-08-2018 | 7,8 jaar |
| 20-32-ZZ | Scheuerle | S10PE2M | Open laadvloer | ? | 31-08-2018 | 7,7 jaar |
| 20-33-ZZ | Scheuerle | S10PE2M | Open laadvloer | ? | 31-08-2018 | 7,7 jaar |
| 20-34-ZZ | Scheuerle | S10PE3M | Open laadvloer | ? | 31-08-2018 | 7,7 jaar |
| 20-35-ZZ | Scheuerle | S10PE3M | Open laadvloer | ? | 31-08-2018 | 7,7 jaar |
| 20-36-ZZ | Nooteboom | Euro-86-04 | Dieplader | ? | 06-11-2018 | 7,6 jaar |
| 20-37-ZZ | Nooteboom | Euro-78-04(p) | Dieplader | ? | 03-12-2018 | 7,5 jaar |
| 20-38-ZZ | Nooteboom | IC-2 | Open laadvloer | ? | 03-12-2018 | 7,5 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.