ZZ-90-79
Er rijden momenteel 29 Nooteboom Euro-54-03's rond in Nederland. Deze Euro-54-03 komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 10 maanden en 13 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 28 juni 2011, dus sinds 14 jaren, 10 maanden en 28 dagen.
Van deze Nooteboom Euro-54-03 open wagen rijden er nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1999 en juli 2016. De nieuwwaarde van deze Nooteboom Euro-54-03 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Nooteboom haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Nooteboom Euro-54-03 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nooteboom Euro-54-03 | 2001
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Nooteboom |
| Handelsbenaming | Euro-54-03 |
| Lengte | 17,18 m |
| Breedte | 2,74 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juli 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 10 maanden en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 28 juni 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 10 maanden en 28 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 15.760 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 51.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 51.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 51.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 14,53 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Nooteboom Euro-54-03 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZZ-90-79 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZZ-90-79
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ZZ-90-70 | Nooteboom | MCO-58-04V | Open wagen | ? | 11-07-2011 | 14,9 jaar |
| ZZ-90-71 | E.s.v.e | Ahw 10L 20L | Speciale groep | ? | 04-12-1998 | 27,5 jaar |
| ZZ-90-74 | Nooteboom | IC-2 | Speciale groep | ? | 27-06-2011 | 14,9 jaar |
| ZZ-90-75 | Nooteboom | Euro-86-04 | Speciale groep | ? | 27-06-2011 | 14,9 jaar |
| ZZ-90-77 | Goldhofer | TU 4-32/80 | Voor vervoer voertuigen | ? | 24-05-2002 | 24 jaar |
| ZZ-90-78 | Nooteboom | JPD-55 | Speciale groep | ? | 28-06-2011 | 17,9 jaar |
| ZZ-90-79 | Nooteboom | Euro-54-03 | Open wagen | ? | 13-07-2001 | 24,9 jaar |
| ZZ-91-79 | Demag | AC 500-2 | Mobiele kraan | ? | 13-02-2012 | 14,3 jaar |
| ZZ-92-79 | Nooteboom | Euro-86-04 | Speciale groep | ? | 16-11-2012 | 13,5 jaar |
| ZZ-93-79 | GS | AN-2000 | Open laadvloer | ? | 12-06-2013 | 13 jaar |
| ZZ-94-79 | Scheuerle | L2PE4M | Open laadvloer | ? | 31-12-2013 | 23,3 jaar |
| ZZ-96-79 | Nooteboom | MCO-68-05V | Open laadvloer | ? | 27-03-2015 | 11,2 jaar |
| ZZ-97-79 | Nooteboom | MPL-102-06V | Open laadvloer | ? | 23-10-2015 | 10,6 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.