ZZ-67-13
Er rijden momenteel 29 Nooteboom Euro-48-03's rond in Nederland. Deze Euro-48-03 komt uit het jaar 2004 en is nu 22 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Nooteboom Euro-48-03 speciale groep rijden er nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1993 en januari 2016. De nieuwwaarde van deze Nooteboom Euro-48-03 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Nooteboom haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Nooteboom Euro-48-03 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nooteboom Euro-48-03 | 2004
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Nooteboom |
| Handelsbenaming | Euro-48-03 |
| Lengte | 16,63 m |
| Breedte | 2,74 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | speciale groep |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 maart 2004 |
| Leeftijd | 22 jaren, 1 maand en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 22 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 30 juli 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 11.480 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 45.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 45.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 45.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 14,73 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| ZZ-67-13 | 11-07-2023 | 12:13 | periodieke controle | 30-07-2024 | Nee |
| ZZ-67-13 | 15-07-2022 | 16:52 | periodieke controle | 30-07-2023 | Nee |
| ZZ-67-13 | 27-07-2021 | 14:44 | periodieke controle | 30-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| ZZ-67-13 | 15-07-2020 | 10:02 | periodieke controle | 30-07-2021 | Nee |
| ZZ-67-13 | 30-07-2019 | 11:06 | periodieke controle | 30-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 27-07-2021 | 14:44 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Nooteboom Euro-48-03 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ZZ-67-13 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ZZ-67-13
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ZZ-64-13 | Faymonville | Spnz-6 | Open wagen | ? | 11-11-2002 | 23,6 jaar |
| ZZ-67-10 | Netam-fruehauf | Axls 26-216 | Gesloten opbouw | ? | 14-10-1983 | 42,6 jaar |
| ZZ-67-11 | Onbekend | Speciale groep | ? | 04-03-2004 | 36,4 jaar | |
| ZZ-67-12 | Nooteboom | Euro-66-03 | Open wagen | ? | 09-04-2004 | 22,1 jaar |
| ZZ-67-13 | Nooteboom | Euro-48-03 | Speciale groep | ? | 26-03-2004 | 22,2 jaar |
| ZZ-67-14 | Lako | A220 | Open wagen | ? | 05-03-2004 | 34,9 jaar |
| ZZ-67-15 | Cuppers | XA 10-20 SL | Gesloten opbouw | ? | 05-03-2004 | 22,2 jaar |
| ZZ-67-16 | Onbekend | Gesloten opbouw | ? | 09-03-2004 | 41,9 jaar | |
| ZZ-67-17 | Amesco | Speciale groep | ? | 09-03-2004 | 32,9 jaar | |
| ZZ-67-19 | Stevens | T323205T30 | Speciale groep | ? | 09-03-2004 | 56,7 jaar |
| ZZ-68-13 | Dercks | AA-20-20 | Speciale groep | ? | 22-04-2004 | 28,9 jaar |
| ZZ-69-13 | Onbekend | Brunselaar | Caravan | ? | 17-06-2004 | 54,9 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.