OG-75-FG
Er rijden momenteel 29 Nooteboom Euro-48-03's rond in Nederland. Deze Euro-48-03 komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 5 maanden en 14 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Nooteboom Euro-48-03 open wagen rijden er nog 29 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1993 en januari 2016. De nieuwwaarde van deze Nooteboom Euro-48-03 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Nooteboom haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Nooteboom Euro-48-03 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nooteboom Euro-48-03 | 1999
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Nooteboom |
| Handelsbenaming | Euro-48-03 |
| Lengte | 16,60 m |
| Breedte | 2,74 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 december 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 5 maanden en 14 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 18 oktober 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 15.720 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 45.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 45.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 45.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 14,03 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen voorste dwarsbalk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OG-75-FG | 10-08-2023 | 10:39 | periodieke controle | 27-08-2024 | Nee |
| OG-75-FG | 4-08-2022 | 10:23 | periodieke controle | 27-08-2023 | Nee |
| OG-75-FG | 27-08-2021 | 16:23 | periodieke controle | 27-08-2022 | Nee |
| OG-75-FG | 10-06-2020 | 10:23 | periodieke controle | 31-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OG-75-FG | 31-05-2019 | 15:09 | periodieke controle | 31-07-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 10-06-2020 | 10:23 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 10-06-2020 | 10:23 | 351 | 5.*.38 | 3 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 100% >= 95% awet) |
2019 | |||||
| 31-05-2019 | 15:09 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Nooteboom Euro-48-03 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OG-75-FG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
OG-75-FG
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OG-75-FD | Nooteboom | MCO-48-03 | Open wagen | ? | 07-01-2000 | 26,4 jaar |
| OG-75-FG | Nooteboom | Euro-48-03 | Open wagen | ? | 16-12-1999 | 26,5 jaar |
| OG-75-FH | Burg | Bpo 12-20 Orxxx | Open wagen | ? | 03-01-2000 | 26,4 jaar |
| OG-75-FP | ATM | Oka 15-27 | Asfaltkipper | ? | 17-01-2000 | 26,4 jaar |
| OG-75-FS | Burg | Bpo 13-30 Rczxx | Tankwagen | ? | 27-01-2000 | 26,4 jaar |
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.