OG-43-LH
Er rijden momenteel 12 Nooteboom CT-35-02's rond in Nederland. Deze CT-35-02 komt uit het jaar 2000 en is nu 25 jaren, 5 maanden en 20 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 juni 2025, dus sinds 11 maanden en 5 dagen.
Van deze Nooteboom Ct-35-02 afneembare bovenbouw rijden er nog 12 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1999 en november 2002. De nieuwwaarde van deze Nooteboom Ct-35-02 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Nooteboom haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Nooteboom CT-35-02 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nooteboom Ct-35-02 | 2000
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Nooteboom |
| Handelsbenaming | Ct-35-02 |
| Lengte | 6,46 m |
| Breedte | 2,50 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | afneembare bovenbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 december 2000 |
| Leeftijd | 25 jaren, 5 maanden en 20 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 27 maart 2021. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 3.600 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 35.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 35.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 35.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,19 m | |
| Europese voertuigcategorie O3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen balk 165 cm a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OG-43-LH | 27-03-2020 | 12:18 | periodieke controle | 27-03-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OG-43-LH | 23-01-2019 | 14:33 | periodieke controle | 15-02-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 27-03-2020 | 12:18 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 23-01-2019 | 14:33 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 23-01-2019 | 14:33 | 205 | 5.*.27 | 3 | Band onvoldoende profiel |
Vergeet ook niet alle Nooteboom CT-35-02 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OG-43-LH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
OG-43-LH
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OG-42-LH | Nooteboom | CT-53-05D | Afneembare bovenbouw | ? | 05-12-2000 | 25,5 jaar |
| OG-43-LH | Nooteboom | CT-35-02 | Afneembare bovenbouw | ? | 05-12-2000 | 25,5 jaar |
| OG-43-LJ | Stevens | T655-02 | Gesloten opbouw | ? | 11-12-2000 | 25,5 jaar |
| OG-43-LP | Floor | FLO-12-27 | Open wagen | ? | 05-01-2001 | 25,4 jaar |
| OG-43-LZ | Gofa | TSA | Tankwagen | ? | 26-01-2001 | 25,3 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 646 x 250 cm een gewicht van ± 3.600 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| D-tec Combitrailer S-line Ct-F22-s | 647 cm | 245 cm | 3.860 kg |
| D-tec CT-35-02 | 652 cm | 250 cm | 3.760 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.