OG-24-HG
Er rijden momenteel 37 Netam-fruehauf Oncrk 22-110 A's rond in Nederland. Deze Oncrk 22-110 A komt uit het jaar 2000 en is nu 26 jaren en 20 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Netam-fruehauf Oncrk 22-110 A gesloten opbouw rijden er nog 34 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1998 en oktober 2000. De nieuwwaarde van deze Netam-fruehauf Oncrk 22-110 A is helaas onbekend.
Dit voertuig van Netam-fruehauf haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Netam-fruehauf Oncrk 22-110 A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Netam-fruehauf Oncrk 22-110 A | 2000
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Netam-fruehauf |
| Handelsbenaming | Oncrk 22-110 A |
| Lengte | 10,75 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 10 mei 2000 |
| Leeftijd | 26 jaren en 20 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 februari 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.560 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 22.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 22.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 22.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 1 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,05 m | |
| Europese voertuigcategorie O3 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 090 cm v. achteras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OG-24-HG | 22-01-2024 | 15:16 | periodieke controle | 12-02-2025 | Nee |
| OG-24-HG | 26-01-2023 | 14:03 | periodieke controle | 12-02-2024 | Nee |
| OG-24-HG | 28-01-2022 | 15:36 | periodieke controle | 12-02-2023 | Nee |
| OG-24-HG | 12-02-2021 | 14:46 | periodieke controle | 12-02-2022 | Nee |
| OG-24-HG | 20-05-2020 | 11:01 | periodieke controle | 20-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OG-24-HG | 22-03-2019 | 09:55 | periodieke controle | 14-05-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2020 | |||||
| 20-05-2020 | 11:01 | 341 | 5.*.35 | 1 | Remkrachtregelaar werkt niet |
| 20-05-2020 | 11:01 | 589 | 5.*.55 | 3 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Netam-fruehauf Oncrk 22-110 A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OG-24-HG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OG-24-HG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OG-24-HG | Netam-fruehauf | Oncrk 22-110 A | Gesloten opbouw | ? | 10-05-2000 | 26,1 jaar |
| OG-24-HJ | Fliegl | Sds 400 | Open wagen | ? | 18-05-2000 | 26 jaar |
| OG-24-HL | Burg | Bpo 12-27 Rgzxx | Tankwagen | ? | 25-05-2000 | 26 jaar |
| OG-24-HP | Van Hool | 3B2010 | Open wagen | ? | 07-06-2000 | 26 jaar |
| OG-24-HT | Floor | FLO-13-30H2 | Open wagen | ? | 16-06-2000 | 26 jaar |
| OG-24-HZ | Talson | F 1227 | Gesloten opbouw | ? | 28-06-2000 | 25,9 jaar |
| OG-26-HG | Broshuis | E-2190/20 | Open wagen | ? | 09-05-2000 | 26,1 jaar |
| OG-29-HG | E.s.v.e. | Tad 12-18L-9LHls | Huifopbouw | ? | 28-04-2000 | 26,1 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.075 x 255 cm een gewicht van ± 6.560 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Magyar Srmagb | 1075 cm | 255 cm | 6.910 kg |
| Stas S300CX | 1081 cm | 255 cm | 6.600 kg |
| Groenewegen DRO-10-10 | 1080 cm | 255 cm | 7.130 kg |
| Burg Bpo 12-27 Rgzxx-00 | 1072 cm | 253 cm | 6.860 kg |
| Pacton T1-001 | 1085 cm | 255 cm | 6.590 kg |
| Groenewegen DRO-12-10 B | 1075 cm | 255 cm | 6.220 kg |
| Renders Roc 12.10 | 1068 cm | 254 cm | 6.670 kg |
| Fruehauf Oncrs 22-110 A | 1083 cm | 255 cm | 5.970 kg |
| Floor FLO-10,5-102 | 1070 cm | 251 cm | 6.650 kg |
| Pacton Trailers Tbd.122 | 1077 cm | 255 cm | 6.500 kg |
| Tracon Uden To.s.1210 | 1078 cm | 254 cm | 7.020 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.