OB-78-FJ
Er rijden momenteel 28 Netam-fruehauf Oncr 39-327 A's rond in Nederland. Deze Oncr 39-327 A komt uit het jaar 1989 en is nu 37 jaren en 13 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Netam-fruehauf Oncr 39-327A open wagen rijden er nog 28 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1988 en mei 2000. De nieuwwaarde van deze Netam-fruehauf Oncr 39-327A is helaas onbekend.
Dit voertuig van Netam-fruehauf haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Netam-fruehauf Oncr 39-327 A voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Netam-fruehauf Oncr 39-327A | 1989
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Netam-fruehauf |
| Handelsbenaming | Oncr 39-327A |
| Lengte | 13,62 m |
| Breedte | 2,54 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 mei 1989 |
| Leeftijd | 37 jaren en 13 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 37 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 16 november 2008. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.440 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 39.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 39.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 39.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 8,81 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk 200 cm v. hart asstel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Netam-fruehauf Oncr 39-327 A voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OB-78-FJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
OB-78-FJ
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OB-70-FJ | Van Hool | S-211 | Open wagen | ? | 16-05-1989 | 37,1 jaar |
| OB-78-FJ | Netam-fruehauf | Oncr 39-327 A | Open wagen | ? | 16-05-1989 | 37,1 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.362 x 254 cm een gewicht van ± 8.440 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Knapen K200 | 1359 cm | 255 cm | 7.710 kg |
| Hertoghs O3 | 1366 cm | 255 cm | 8.540 kg |
| Van Hool 2B2001 | 1370 cm | 254 cm | 8.250 kg |
| Sor Iberica SP71 | 1372 cm | 260 cm | 8.640 kg |
| Kraker CF-200 | 1370 cm | 255 cm | 7.680 kg |
| KWB P-450-sti-h | 1363 cm | 255 cm | 8.830 kg |
| Aksoylu 2 Axle Semi Trailer | 1372 cm | 255 cm | 8.760 kg |
| H.t.f. Hzp 32 | 1367 cm | 260 cm | 8.920 kg |
| Renders Roc 16.27 | 1362 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| KWB P-483-sti-h | 1356 cm | 255 cm | 8.640 kg |
| Sdc Trailers Limited Three Axle Semi Trailer | 1370 cm | 255 cm | 7.700 kg |
| Knapen K600 | 1359 cm | 255 cm | 9.020 kg |
| KWB P-450-fs-h | 1365 cm | 255 cm | 7.800 kg |
| Burg Bpo 12-27 Smnxx | 1361 cm | 255 cm | 8.120 kg |
| Vogelzang VO2-stg-18-30-stn | 1354 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| Pacton T3-009 | 1361 cm | 255 cm | 8.730 kg |
| Aksoylu 2 Axle Semi-trailer | 1372 cm | 255 cm | 8.590 kg |
| System Trailers Prsh-27 | 1360 cm | 255 cm | 9.010 kg |
| H.t.f. Hzo 22 | 1361 cm | 260 cm | 7.880 kg |
| Pacton S3-001 | 1372 cm | 255 cm | 8.190 kg |
| Pacton Ttd 454 | 1363 cm | 255 cm | 9.180 kg |
| Floor FLO-12-20K1 | 1352 cm | 255 cm | 9.170 kg |
| Groenewegen DRO-14-18 B | 1359 cm | 255 cm | 8.740 kg |
| Jumbo DO 270 E | 1365 cm | 255 cm | 8.060 kg |
| Floor Flo 17 30H2 | 1361 cm | 252 cm | 9.240 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.