OT-53-BT
Er rijden momenteel 84 Max Trailer Max 100's rond in Nederland. Deze Max 100 komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 29 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 januari 2022, dus sinds 4 jaren, 4 maanden en 23 dagen.
De nieuwwaarde van deze Max Trailer Max-100 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Max Trailer haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 30 december 2021. Het voertuig was toen 9 jaren, 6 maanden en 5 dagen oud.
Bekijk ook alle Max Trailer Max 100 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Max Trailer Max-100 | 2012
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Max Trailer |
| Handelsbenaming | Max-100 |
| Lengte | 13,45 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 6 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | niet nader aangeduid |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 juni 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 29 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 3 januari 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 4 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 30 december 2021. Het voertuig was toen 9 jaren, 6 maanden en 5 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 9.540 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 45.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 45.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 48.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 9,46 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type F-S43-1A1Y | |
| Variant M-0X48000 | |
| Uitvoering 3XF2N100 | |
| Typegoedkeuringsnummer e6*2007/46*0039*00 | |
| Plaats chassisnummer r. balk |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OT-53-BT | 15-01-2026 | 08:48 | periodieke controle | 19-01-2027 | Nee |
| OT-53-BT | 17-12-2024 | 11:45 | periodieke controle | 19-01-2026 | Nee |
| OT-53-BT | 12-01-2024 | 16:00 | periodieke controle | 19-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OT-53-BT | 19-01-2023 | 13:58 | periodieke controle | 19-01-2024 | Nee |
| OT-53-BT | 4-01-2022 | 14:11 | periodieke controle | 4-01-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 12-01-2024 | 16:00 | 658 | 5.*.69 | 1 | Koppelingspen te veel gesleten |
| 12-01-2024 | 16:00 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Max Trailer Max 100 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OT-53-BT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OT-53-BT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OT-50-BT | Kleyn Trailer | Huifopbouw | ? | 14-01-2022 | 4,4 jaar | |
| OT-51-BT | Kleyn Trailer | Huifopbouw | ? | 15-03-2022 | 4,2 jaar | |
| OT-52-BT | Kleyn Trailer | Huifopbouw | ? | 14-01-2022 | 4,4 jaar | |
| OT-53-BB | Krone | Huifopbouw | ? | 30-11-2021 | 4,5 jaar | |
| OT-53-BD | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 03-12-2021 | 4,5 jaar | |
| OT-53-BF | Krone | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 09-12-2021 | 4,5 jaar | |
| OT-53-BG | Veldhuizen | P 33-2 | Voor vervoer voertuigen | ? | 06-12-2021 | 4,5 jaar |
| OT-53-BH | Krone | Huifopbouw | ? | 08-12-2021 | 4,5 jaar | |
| OT-53-BK | Krone | Huifopbouw | ? | 14-12-2021 | 4,4 jaar | |
| OT-53-BL | Krone | Huifopbouw | ? | 17-12-2021 | 4,4 jaar | |
| OT-53-BN | Krone | Huifopbouw | ? | 20-12-2021 | 4,4 jaar | |
| OT-53-BP | Krone | Huifopbouw | ? | 21-12-2021 | 4,4 jaar | |
| OT-53-BR | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 12-01-2022 | 4,4 jaar | |
| OT-53-BS | Krone | Sdp 27 | Huifopbouw | ? | 14-01-2022 | 8,5 jaar |
| OT-53-BT | Max Trailer | Max 100 | Niet nader aangeduid | ? | 30-12-2021 | 13,9 jaar |
| OT-53-BV | Fruehauf | FST4FC | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 04-01-2022 | 13 jaar |
| OT-53-BX | Krone | Huifopbouw | ? | 06-01-2022 | 4,4 jaar | |
| OT-53-BY | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 26-01-2022 | 8,3 jaar | |
| OT-53-BZ | Krone | Huifopbouw | ? | 11-01-2022 | 4,4 jaar | |
| OT-54-BT | Schmitz Cargobull | 39BH0B0G0 | Huifopbouw | ? | 13-01-2022 | 12,4 jaar |
| OT-55-BT | Schmitz Cargobull | Huifopbouw | ? | 07-01-2022 | 10,2 jaar | |
| OT-56-BT | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 07-01-2022 | 4,5 jaar | |
| OT-57-BT | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 10-01-2022 | 4,5 jaar | |
| OT-58-BT | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 07-01-2022 | 4,5 jaar | |
| OT-59-BT | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 07-01-2022 | 4,6 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.345 x 255 cm een gewicht van ± 9.540 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kennis Tpd.348.c-b | 1349 cm | 255 cm | 8.960 kg |
| Lintrailers 3 Lsdu 18-27 | 1344 cm | 255 cm | 9.140 kg |
| Draco Txa 342 | 1344 cm | 255 cm | 9.030 kg |
| Pacton T4-001 | 1348 cm | 255 cm | 8.950 kg |
| Vogelzang VO2-stg-18-30-stn | 1354 cm | 255 cm | 8.620 kg |
| KWB P-348-sti-h | 1342 cm | 255 cm | 9.130 kg |
| Pacton Tbd 339 | 1352 cm | 255 cm | 9.390 kg |
| Van Hool 3B2022 | 1343 cm | 255 cm | 8.640 kg |
| Pacton Tbz.233 | 1340 cm | 260 cm | 9.510 kg |
| Floor FLO-12-20K1 | 1352 cm | 255 cm | 9.170 kg |
| Tracon Uden To.s.1220 | 1338 cm | 259 cm | 9.380 kg |
| Pacton B2-001 | 1343 cm | 255 cm | 8.710 kg |
| Draco Txa 232 | 1350 cm | 259 cm | 9.850 kg |
| Schmitz Sko 18 | 1343 cm | 260 cm | 8.840 kg |
| Knapen K20L | 1351 cm | 255 cm | 9.070 kg |
| Schmitz Sko 20 | 1354 cm | 255 cm | 8.770 kg |
| Ozsan Treyler 3 Axle Semi Trailer | 1346 cm | 255 cm | 10.290 kg |
| Burg Bpo 12-20 Grnxx | 1343 cm | 255 cm | 9.460 kg |
| Vogelzang VO2-stg-15-36-stn | 1346 cm | 255 cm | 9.360 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.