OX-72-BT
Er rijden momenteel 79 Magyar Srmagssen rond in Nederland. Deze Srmags komt uit het jaar 2026 en is nu 3 maanden en 5 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
De nieuwwaarde van deze Magyar Srmags is helaas onbekend.
Dit voertuig van Magyar haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Magyar Srmags voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Magyar Srmags | 2026
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Magyar |
| Handelsbenaming | Srmags |
| Lengte | 10,73 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 3,89 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 6 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | tankwagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 februari 2026 |
| Leeftijd | 3 maanden en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 7.300 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 40.500 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 40.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 40.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,15 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type SR | |
| Variant A2 | |
| Uitvoering SD3A0N | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0157*34 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Magyar Srmags voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OX-72-BT - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OX-72-BT
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OX-70-BT | Krone | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 06-03-2026 | 0,2 jaar | |
| OX-71-BT | Krone | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 06-03-2026 | 0,2 jaar | |
| OX-72-BB | Krone | Huifopbouw | ? | 09-01-2026 | 0,4 jaar | |
| OX-72-BD | Krone | Gesloten opbouw | ? | 16-01-2026 | 0,4 jaar | |
| OX-72-BF | Krone | Containercarrier | ? | 16-01-2026 | 0,4 jaar | |
| OX-72-BG | Krone | Huifopbouw | ? | 22-01-2026 | 0,3 jaar | |
| OX-72-BH | Krone | Gesloten opbouw | ? | 21-01-2026 | 0,3 jaar | |
| OX-72-BJ | Krone | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 10-02-2026 | 0,3 jaar | |
| OX-72-BK | Broshuis | 4ASd | Open laadvloer | ? | 28-01-2026 | 0,3 jaar |
| OX-72-BL | Kempf | Kipper | ? | 19-03-2026 | 0,2 jaar | |
| OX-72-BN | Cuppers | N.z. | Veewagen | ? | 28-01-2026 | 10,9 jaar |
| OX-72-BP | Renders | F08FL3AWsa | Containercarrier | ? | 03-02-2026 | 0,3 jaar |
| OX-72-BR | Van Hool | 3-assige Oplegger | Open laadvloer | ? | 04-02-2026 | 0,3 jaar |
| OX-72-BS | Krone | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 16-02-2026 | 0,3 jaar | |
| OX-72-BT | Magyar | Srmags | Tankwagen | ? | 23-02-2026 | 0,3 jaar |
| OX-72-BV | Krone | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 11-02-2026 | 3,6 jaar | |
| OX-72-BX | Pacton | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 17-02-2026 | 6,5 jaar | |
| OX-72-BY | Krone | Huifopbouw | ? | 19-02-2026 | 0,3 jaar | |
| OX-72-BZ | Vocol | Vocol | Tankwagen | ? | 23-02-2026 | 0,3 jaar |
| OX-73-BT | Magyar | Srmagb | Tankwagen | ? | 12-02-2026 | 0,3 jaar |
| OX-74-BT | Van Hool | 3-assige Oplegger | Containercarrier | ? | 10-02-2026 | 6,1 jaar |
| OX-75-BT | Pacton | Open laadvloer | ? | 27-02-2026 | 0,2 jaar | |
| OX-76-BT | Kassbohrer | Maxima | Huifopbouw | ? | 23-02-2026 | 0,3 jaar |
| OX-77-BT | Kassbohrer | Maxima | Huifopbouw | ? | 19-02-2026 | 0,3 jaar |
| OX-78-BT | Kassbohrer | Maxima | Huifopbouw | ? | 23-02-2026 | 0,3 jaar |
| OX-79-BT | Kassbohrer | Maxima | Huifopbouw | ? | 19-02-2026 | 0,3 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.073 x 255 cm een gewicht van ± 7.300 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Stas S300CX | 1081 cm | 255 cm | 6.600 kg |
| Indox IN3CIr | 1074 cm | 253 cm | 7.760 kg |
| Burg Bpo 12-27 Rgzxx-00 | 1072 cm | 253 cm | 6.860 kg |
| Gofa TSA | 1064 cm | 254 cm | 7.090 kg |
| Groenewegen DRO-10-10 | 1080 cm | 253 cm | 7.130 kg |
| Van Hool 3D0020 | 1077 cm | 255 cm | 7.860 kg |
| Ffb Feldbinder TSA | 1072 cm | 255 cm | 7.230 kg |
| Renders Roc 12.10 | 1068 cm | 254 cm | 6.670 kg |
| Floor FLO-10,5-102 | 1070 cm | 251 cm | 6.650 kg |
| Netam-fruehauf Oncrk 20-110 | 1066 cm | 254 cm | 7.060 kg |
| Tracon Uden To.s.1210 | 1078 cm | 254 cm | 7.020 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.