OV-88-VJ
Er rijden momenteel 170 Magyar Srmagd's rond in Nederland. Deze Srmagd komt uit het jaar 2025 en is nu 10 maanden en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 januari 2026, dus sinds 4 maanden en 5 dagen.
Van deze Magyar Srmagd tank v.v. gevaarl. Stoffen rijden er in dezelfde variant (A2) nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2025 en juli 2025. De nieuwwaarde van deze Magyar Srmagd is helaas onbekend.
Dit voertuig van Magyar haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Magyar Srmagd voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Magyar Srmagd | 2025
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Magyar |
| Handelsbenaming | Srmagd |
| Lengte | 11,83 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 3,82 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 6 |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | tank v.v. gevaarl. Stoffen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 3 juli 2025 |
| Leeftijd | 10 maanden en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 januari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 juli 2026. Het voertuig moet over 1 maand en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.140 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 39.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 39.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 39.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 8,00 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type SR | |
| Variant A2 | |
| Uitvoering DD5A0A | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0157*33 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Magyar Srmagd voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OV-88-VJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OV-88-VJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OV-80-VJ | Web Trailer | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 02-07-2025 | 2 jaar | |
| OV-81-VJ | Van Hool | 2-assige Oplegger | Gesloten opbouw | ? | 02-07-2025 | 10,3 jaar |
| OV-82-VJ | Pacton | Huifopbouw | ? | 03-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-83-VJ | Kalepar | 2 Axle Semi Trailer | Voor vervoer voertuigen | ? | 29-09-2025 | 0,7 jaar |
| OV-84-VJ | Knapen | Niet nader aangeduid | ? | 02-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-85-VJ | Knapen | Niet nader aangeduid | ? | 23-07-2025 | 0,8 jaar | |
| OV-86-VJ | Knapen | Niet nader aangeduid | ? | 08-08-2025 | 0,8 jaar | |
| OV-87-VJ | KWB | Open laadvloer | ? | 02-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-88-VB | Krone | Huifopbouw | ? | 19-06-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-88-VD | Floor | Huifopbouw | ? | 24-06-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-88-VF | Stas | S300CX | Kipper | ? | 09-07-2025 | 0,9 jaar |
| OV-88-VG | BE-combi | 3500 Plus | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 01-07-2025 | 0,9 jaar |
| OV-88-VH | Ffb Feldbinder | KIP | Tankwagen | ? | 14-07-2025 | 10,7 jaar |
| OV-88-VJ | Magyar | Srmagd | Tank v.v. gevaarl. Stoffen | ? | 03-07-2025 | 0,9 jaar |
| OV-88-VK | Aksoylu | 2 Axle Semi Trailer | Voor vervoer voertuigen | ? | 16-07-2025 | 0,9 jaar |
| OV-88-VL | Krone | Gesloten opbouw | ? | 09-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-88-VN | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 15-07-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-88-VP | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 14-07-2025 | 6,5 jaar | |
| OV-88-VR | Broshuis | 4ASd | Open laadvloer | ? | 24-07-2025 | 0,8 jaar |
| OV-88-VS | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 18-09-2025 | 0,7 jaar | |
| OV-88-VT | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 21-07-2025 | 0,8 jaar | |
| OV-88-VV | Kassbohrer | Maxima | Huifopbouw | ? | 23-07-2025 | 0,8 jaar |
| OV-88-VX | Krone | Gesloten opbouw | ? | 24-07-2025 | 0,8 jaar | |
| OV-88-VY | Max Trailer | MAX210 | Open laadvloer | ? | 29-07-2025 | 0,8 jaar |
| OV-88-VZ | Krone | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 25-08-2025 | 7,4 jaar | |
| OV-89-VJ | Magyar | Srmagd | Tank v.v. gevaarl. Stoffen | ? | 03-07-2025 | 0,9 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.183 x 255 cm een gewicht van ± 8.140 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Burg Bpo 12-27 Z | 1181 cm | 250 cm | 8.840 kg |
| Van Hool 2-assige Oplegger | 1178 cm | 255 cm | 7.510 kg |
| Stas SA342K | 1177 cm | 255 cm | 8.560 kg |
| Gofa TSA | 1177 cm | 250 cm | 7.840 kg |
| Pacton Trailers Tbd.235 | 1188 cm | 255 cm | 8.240 kg |
| Groenewegen DRO-14-18 B | 1189 cm | 255 cm | 7.650 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.