OP-05-FL
Er rijden momenteel 170 Magyar Srmagd's rond in Nederland. Deze Srmagd komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 april 2020, dus sinds 6 jaren, 1 maand en 10 dagen.
Van deze Magyar Srmagd tankwagen rijden er in dezelfde variant (B1) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2016 en april 2016. De nieuwwaarde van deze Magyar Srmagd is helaas onbekend.
Dit voertuig van Magyar haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Magyar Srmagd voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Magyar Srmagd | 2016
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Magyar |
| Handelsbenaming | Srmagd |
| Lengte | 10,36 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 3,86 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | tankwagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 maart 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 2 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 april 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren, 1 maand en 10 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 24 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 30 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 6.740 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 39.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 39.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 39.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 7,13 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type SR | |
| Variant B1 | |
| Uitvoering DD1A0N | |
| Typegoedkeuringsnummer e4*2007/46*0157*16 | |
| Plaats chassisnummer op balk v. r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OP-05-FL | 5-02-2026 | 14:46 | periodieke controle | 24-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
| OP-05-FL | 24-03-2025 | 10:31 | periodieke controle | 24-03-2026 | Ja, bekijk hier. |
| OP-05-FL | 6-03-2024 | 16:29 | periodieke controle | 20-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OP-05-FL | 13-03-2023 | 09:49 | periodieke controle | 20-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OP-05-FL | 14-02-2022 | 15:33 | periodieke controle | 20-03-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OP-05-FL | 5-03-2021 | 14:06 | periodieke controle | 20-03-2022 | Nee |
| OP-05-FL | 11-02-2020 | 15:43 | periodieke controle | 20-03-2021 | Nee |
| OP-05-FL | 20-03-2019 | 08:30 | periodieke controle | 20-03-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 5-02-2026 | 14:46 | 353 | 5.*.38 | 3 | Remvertraging bedrijfsrem onvoldoende (< 90% >= 50% awet) |
2025 | |||||
| 24-03-2025 | 10:31 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 24-03-2025 | 10:31 | 357 | 5.*.39 | 1 | Parkeerrem werkt niet op 2 wielen |
| 24-03-2025 | 10:31 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
| 24-03-2025 | 10:31 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2024 | |||||
| 6-03-2024 | 16:29 | 611 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane retroreflectoren |
| 6-03-2024 | 16:29 | 610 | 5.*.65 | 2 | Voertuig voorzien van niet toegestane lichten |
2023 | |||||
| 13-03-2023 | 09:49 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 13-03-2023 | 09:49 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 13-03-2023 | 09:49 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 13-03-2023 | 09:49 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 14-02-2022 | 15:33 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 14-02-2022 | 15:33 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 14-02-2022 | 15:33 | 536 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 14-02-2022 | 15:33 | 555 | 5.*.55 | 2 | Remlichten (alle) werken niet |
| 14-02-2022 | 15:33 | 431 | 5.*.48 | 2 | Opspatafscherming ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Magyar Srmagd voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OP-05-FL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OP-05-FL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OP-01-FL | Spitzer | SF 3048/3P | Tankwagen | ? | 15-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-02-FL | Spitzer | SF 3048/3P | Tankwagen | ? | 15-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-03-FL | Spitzer | SF 3048/3P | Tankwagen | ? | 15-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-04-FL | Spitzer | SF 3048/3P | Tankwagen | ? | 15-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-05-FB | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 07-04-2016 | 10,1 jaar | |
| OP-05-FD | Krone | Huifopbouw | ? | 03-03-2016 | 10,2 jaar | |
| OP-05-FG | Veldhuizen | P47-1 | Gesloten opbouw | ? | 11-10-2017 | 8,6 jaar |
| OP-05-FH | Pacton | Containercarrier | ? | 10-03-2016 | 10,2 jaar | |
| OP-05-FJ | Nooteboom | MPL-85-05V | Open laadvloer | ? | 25-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-05-FK | Kögel | SN 24 | Huifopbouw | ? | 04-04-2016 | 10,1 jaar |
| OP-05-FL | Magyar | Srmagd | Tankwagen | ? | 16-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-05-FN | D-tec | Containercarrier | Containercarrier | ? | 22-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-05-FP | Pacton | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 22-03-2016 | 10,2 jaar | |
| OP-05-FR | Krone | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 24-03-2016 | 10,2 jaar | |
| OP-05-FS | Harbeck | SA 6500 Fgal-h | Detailhandel/expositiedoel. | ? | 22-03-2016 | 15,8 jaar |
| OP-05-FT | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 06-05-2016 | 10,1 jaar | |
| OP-05-FV | Van Hool | 3-assige Oplegger | Containercarrier | ? | 31-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-05-FX | Pacton | Huifopbouw | ? | 01-04-2016 | 10,2 jaar | |
| OP-05-FY | AJK | Kipper | ? | 06-04-2016 | 10,1 jaar | |
| OP-05-FZ | D-tec | Flexitrailer | Containercarrier | ? | 11-04-2016 | 10,1 jaar |
| OP-06-FL | Spitzer | SF 3048/3P | Tankwagen | ? | 15-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-07-FL | Spitzer | SF 3048/3P | Tankwagen | ? | 15-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-08-FL | Spitzer | SF 3048/3P | Tankwagen | ? | 15-03-2016 | 10,2 jaar |
| OP-09-FL | Spitzer | SF 3048/3P | Tankwagen | ? | 15-03-2016 | 10,2 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.036 x 255 cm een gewicht van ± 6.740 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kempf SKM | 1029 cm | 255 cm | 7.340 kg |
| Gofa TSA | 1042 cm | 251 cm | 7.340 kg |
| Floor Flo 12 102 | 1034 cm | 254 cm | 7.120 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.