OG-92-ZD
Er rijden momenteel 74 Lintrailers 3 Lsdu 18-27's rond in Nederland. Deze 3 Lsdu 18-27 komt uit het jaar 2002 en is nu 23 jaren en 9 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 juli 2008, dus sinds 17 jaren, 10 maanden en 25 dagen.
Van deze Lintrailers 3 Lsdu 18-27 voor vervoer voertuigen rijden er nog 74 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 1999 en november 2013. De nieuwwaarde van deze Lintrailers 3 Lsdu 18-27 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Lintrailers haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Lintrailers 3 Lsdu 18-27 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Lintrailers 3 Lsdu 18-27 | 2002
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Lintrailers |
| Handelsbenaming | 3 Lsdu 18-27 |
| Lengte | 13,40 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | voor vervoer voertuigen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 augustus 2002 |
| Leeftijd | 23 jaren en 9 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 23 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 juli 2008 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 jaren, 10 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 8.140 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 45.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 45.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 45.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 9,51 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OG-92-ZD | 7-04-2026 | 11:26 | periodieke controle | 14-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| OG-92-ZD | 28-03-2025 | 15:10 | periodieke controle | 14-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| OG-92-ZD | 27-03-2024 | 15:24 | periodieke controle | 14-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| OG-92-ZD | 14-04-2023 | 15:27 | periodieke controle | 14-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| OG-92-ZD | 25-03-2022 | 15:39 | periodieke controle | 9-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OG-92-ZD | 9-04-2021 | 15:32 | periodieke controle | 9-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OG-92-ZD | 7-04-2020 | 15:49 | periodieke controle | 7-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OG-92-ZD | 8-03-2019 | 16:20 | periodieke controle | 29-03-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 7-04-2026 | 11:26 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
| 7-04-2026 | 11:26 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2025 | |||||
| 28-03-2025 | 15:10 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
2024 | |||||
| 27-03-2024 | 15:24 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 14-04-2023 | 15:27 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2022 | |||||
| 25-03-2022 | 15:39 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2021 | |||||
| 9-04-2021 | 15:32 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 9-04-2021 | 15:32 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2020 | |||||
| 7-04-2020 | 15:49 | 589 | 5.*.55 | 3 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
2019 | |||||
| 8-03-2019 | 16:20 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Lintrailers 3 Lsdu 18-27 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OG-92-ZD - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
OG-92-ZD
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OG-90-ZD | Fruehauf | Oncrs-22-110A | Gesloten opbouw | ? | 27-08-2002 | 23,8 jaar |
| OG-92-ZD | Lintrailers | 3 Lsdu 18-27 | Voor vervoer voertuigen | ? | 27-08-2002 | 23,8 jaar |
| OG-92-ZR | Pacton | T3 002 | Geconditioneerd voertuig | ? | 10-10-2002 | 23,6 jaar |
| OG-92-ZV | Veldhuizen | P 33-2 | Voor vervoer voertuigen | ? | 11-10-2002 | 23,6 jaar |
| OG-92-ZZ | Faymonville | PV-3 | Speciale groep | ? | 23-10-2002 | 23,6 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.340 x 255 cm een gewicht van ± 8.140 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Stas S300ZX | 1336 cm | 255 cm | 7.510 kg |
| KWB P-348-sti-h | 1330 cm | 255 cm | 8.580 kg |
| Van Hool 2-assige Oplegger | 1346 cm | 255 cm | 8.300 kg |
| Floor FLO-18-30S2 | 1339 cm | 255 cm | 8.530 kg |
| Groenewegen DRO-12-24 | 1331 cm | 250 cm | 7.420 kg |
| Pacton T4-001 | 1348 cm | 255 cm | 8.950 kg |
| Floor FLO-17-30S2 | 1350 cm | 255 cm | 8.570 kg |
| Knapen K20L | 1342 cm | 255 cm | 8.470 kg |
| Draco Tza 122 | 1348 cm | 260 cm | 7.700 kg |
| Rojo Gpd 3EG | 1340 cm | 254 cm | 8.460 kg |
| Van Hool 3B2022 | 1343 cm | 255 cm | 8.640 kg |
| Hertoghs O2 | 1350 cm | 255 cm | 8.310 kg |
| WOT O.s.e.k.3.18.27 | 1350 cm | 255 cm | 7.700 kg |
| HRD NTS | 1346 cm | 254 cm | 7.830 kg |
| Bulthuis TAWA01 | 1341 cm | 255 cm | 7.640 kg |
| Pacton B2-001 | 1343 cm | 255 cm | 8.710 kg |
| Schmitz Sko 18 | 1343 cm | 260 cm | 8.840 kg |
| Pacton Trailers Tbd.233 | 1342 cm | 255 cm | 7.400 kg |
| Van Hool Vanhool | 1344 cm | 255 cm | 7.660 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.