ON-16-XP
Er rijden momenteel 27 Lecitrailer 2E20's rond in Nederland. Deze 2E20 komt uit het jaar 2015 en is nu 10 jaren, 10 maanden en 23 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 augustus 2015, dus sinds 10 jaren, 9 maanden en 8 dagen.
Van deze Lecitrailer 2E20 gesloten opbouw rijden er nog 27 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2014 en juli 2015. De nieuwwaarde van deze Lecitrailer 2E20 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Lecitrailer haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 17 augustus 2015. Het voertuig was toen 1 maand en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Lecitrailer 2E20 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Lecitrailer 2E20 | 2015
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Lecitrailer |
| Handelsbenaming | 2E20 |
| Lengte | 13,80 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | gesloten opbouw |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 2 juli 2015 |
| Leeftijd | 10 jaren, 10 maanden en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 augustus 2015 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 jaren, 9 maanden en 8 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 17 augustus 2015. Het voertuig was toen 1 maand en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 16 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 22 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 5.980 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 31.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 31.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 31.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 9.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 8,79 m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| ON-16-XP | 16-04-2026 | 11:13 | periodieke controle | 16-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| ON-16-XP | 26-02-2025 | 09:35 | periodieke controle | 19-03-2026 | Nee |
| ON-16-XP | 19-03-2024 | 15:23 | periodieke controle | 19-03-2025 | Nee |
| ON-16-XP | 16-02-2023 | 15:56 | periodieke controle | 16-02-2024 | Nee |
| ON-16-XP | 21-12-2021 | 12:14 | periodieke controle | 21-12-2022 | Nee |
| ON-16-XP | 5-10-2020 | 12:11 | periodieke controle | 5-10-2021 | Nee |
| ON-16-XP | 4-07-2019 | 15:50 | periodieke controle | 4-07-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 16-04-2026 | 11:13 | 375 | 5.*.41 | 2 | Deur sluit niet goed |
| 16-04-2026 | 11:13 | 433 | 5.*.48 | 2 | Zijdelingse afscherming niet volgens voorschriften |
| 16-04-2026 | 11:13 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Lecitrailer 2E20 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van ON-16-XP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
ON-16-XP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ON-10-XP | Kempf | SKM | Kipper | ? | 14-08-2015 | 10,8 jaar |
| ON-12-XP | Krone | Sdc 27 | Containercarrier | ? | 24-08-2015 | 19,9 jaar |
| ON-15-XP | Tradeporttrailer | Prsh 27 | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 14-08-2015 | 10,8 jaar |
| ON-16-XB | Krone | Huifopbouw | ? | 21-07-2015 | 10,9 jaar | |
| ON-16-XD | Krone | Huifopbouw | ? | 28-07-2015 | 10,8 jaar | |
| ON-16-XF | Schmitz Cargobull | Huifopbouw | ? | 17-07-2015 | 12,9 jaar | |
| ON-16-XG | Hertoghs | Huifopbouw | ? | 04-09-2015 | 10,7 jaar | |
| ON-16-XH | Van ECK | PT-3LNn | Gesloten opbouw | ? | 22-07-2015 | 10,8 jaar |
| ON-16-XK | Schmitz Cargobull | Gecond. zndr temperatuurreg. | ? | 27-08-2015 | 10,8 jaar | |
| ON-16-XN | Pacton | Huifopbouw | ? | 25-08-2015 | 10,8 jaar | |
| ON-16-XP | Lecitrailer | 2E20 | Gesloten opbouw | ? | 17-08-2015 | 10,9 jaar |
| ON-16-XR | Pacton | Open laadvloer | ? | 25-09-2015 | 10,7 jaar | |
| ON-16-XS | Ffb Feldbinder | KIP | Tankwagen | ? | 31-08-2015 | 10,7 jaar |
| ON-16-XT | Pacton | Tbd.122 | Gesloten opbouw | ? | 26-08-2015 | 10,8 jaar |
| ON-16-XV | Talson | Mega | Gesloten opbouw | ? | 07-09-2015 | 10,7 jaar |
| ON-16-XX | Krone | Huifopbouw | ? | 07-09-2015 | 10,7 jaar | |
| ON-16-XY | KWB | P-348-sti-h | Neerklapbare zijschotten | ? | 01-09-2015 | 10,7 jaar |
| ON-16-XZ | Krone | Huifopbouw | ? | 09-09-2015 | 10,7 jaar | |
| ON-18-XP | Pacton | Tbd.122 | Gesloten opbouw | ? | 17-08-2015 | 10,8 jaar |
| ON-19-XP | BE-combi | BU7000 | Huifopbouw | ? | 17-08-2015 | 10,8 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met een afmeting van 1.380 x 255 cm een gewicht van ± 5.980 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Kassbohrer Maxima | 1384 cm | 255 cm | 6.370 kg |
| Spier Sgl 290 | 1381 cm | 255 cm | 6.420 kg |
| Haan OPL45 | 1379 cm | 255 cm | 6.520 kg |
| Schmitz Cargobull SKO18-l-13.62FP25EXprESS2 | 1390 cm | 255 cm | 6.540 kg |
| Haan 45T | 1380 cm | 255 cm | 6.560 kg |
| Van Hool 3B0073 | 1385 cm | 255 cm | 5.770 kg |
| ES-ge 3-sal-39-na | 1389 cm | 255 cm | 6.320 kg |
| Van Hool 3B2010 | 1390 cm | 255 cm | 6.140 kg |
| Zwalve O.k.u.3.15.27 | 1377 cm | 255 cm | 5.640 kg |
| Sdc Trailers Limited Three Axle Semi Trailer | 1382 cm | 255 cm | 6.400 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.