OG-63-PH
Er rijden momenteel 74 Broshuis 3 Aou-48 EU's rond in Nederland. Deze 3 Aou-48 EU komt uit het jaar 2001 en is nu 25 jaren, 1 maand en 21 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.
Van deze Broshuis 3 Aou-48 EU open wagen rijden er nog 74 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1999 en maart 2013. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3 Aou-48 EU is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 100 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3 Aou-48 EU voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3 Aou-48 EU | 2001
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3 Aou-48 EU |
| Breedte | 2,55 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Maximale constructiesnelheid | 100 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open wagen |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 5 april 2001 |
| Leeftijd | 25 jaren, 1 maand en 21 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 25 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.900 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 48.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 48.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 48.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 10.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer tegen r. balk t.p.v. hart koppeling |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| OG-63-PH | 29-11-2022 | 16:15 | periodieke controle | 30-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| OG-63-PH | 29-11-2021 | 09:46 | periodieke controle | 30-11-2022 | Ja, bekijk hier. |
| OG-63-PH | 25-11-2020 | 11:17 | periodieke controle | 30-11-2021 | Ja, bekijk hier. |
| OG-63-PH | 14-10-2019 | 13:17 | periodieke controle | 30-11-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 29-11-2022 | 16:15 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
| 29-11-2022 | 16:15 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 29-11-2022 | 16:15 | 234 | 5.*.28 | 2 | Koordlagen van luchtveerbalg beschadigd |
| 29-11-2022 | 16:15 | 242 | 5.*.29 | 1 | Onderdeel stuurinrichting ondeugdelijk bevestigd |
| 29-11-2022 | 16:15 | 265 | 5.*.29 | 1 | Hydraulisch besturingssysteem lekt |
| 29-11-2022 | 16:15 | 283 | 5.*.31 | 1 | Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
| 29-11-2022 | 16:15 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 29-11-2022 | 16:15 | 540 | 5.*.51 | 2 | Retroreflector ontbreekt |
| 29-11-2022 | 16:15 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 29-11-2022 | 16:15 | 055 | 5.*.4 | 1 | Ondersteuning laadvloer/laadruimte ondeugdelijk |
| 29-11-2022 | 16:15 | 053 | 5.*.4 | 1 | Bovenbouw ondeugdelijk bevestigd |
| 29-11-2022 | 16:15 | 048 | 5.*.3 | 1 | Dragende delen ondeugdelijk bevestigd |
| 29-11-2022 | 16:15 | 033 | 5.*.3 | 1 | Roestschade, te veel dikteafname materiaal |
2021 | |||||
| 29-11-2021 | 09:46 | 589 | 5.*.55 | 2 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
| 29-11-2021 | 09:46 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
| 29-11-2021 | 09:46 | 542 | 5.*.55 | 2 | Retroreflector vertoont gebrek |
2020 | |||||
| 25-11-2020 | 11:17 | 266 | 5.*.29 | 1 | Slang besturingssysteem beschadigd |
| 25-11-2020 | 11:17 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 25-11-2020 | 11:17 | 540 | 5.*.51 | 1 | Retroreflector ontbreekt |
2019 | |||||
| 14-10-2019 | 13:17 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3 Aou-48 EU voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OG-63-PH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OG-63-PH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OG-63-PF | Fruehauf | Occr 30-218 A | Afneembare bovenbouw | ? | 29-03-2001 | 25,2 jaar |
| OG-63-PG | Veldhuizen | Veldhuizen | Voor vervoer voertuigen | ? | 06-02-2024 | 25,2 jaar |
| OG-63-PH | Broshuis | 3 Aou-48 EU | Open wagen | ? | 05-04-2001 | 25,2 jaar |
| OG-63-PJ | Veldhuizen | P 31-5D | Voor vervoer voertuigen | ? | 12-04-2001 | 25,1 jaar |
| OG-63-PK | Nooteboom | OVB-48-03V | Open wagen | ? | 12-04-2001 | 25,1 jaar |
| OG-63-PL | Pacton | TCD230 | Gesloten opbouw | ? | 17-04-2001 | 25,1 jaar |
| OG-63-PX | Floor | FLO-12-20K1 | Geconditioneerd voertuig | ? | 17-05-2001 | 25 jaar |
| OG-65-PH | Floor | FLO-17-30K1 | Open wagen | ? | 03-04-2001 | 25,2 jaar |
| OG-66-PH | Floor | FLO-17-30K1 | Open wagen | ? | 03-04-2001 | 25,2 jaar |
| OG-67-PH | Floor | FLO-12-20K1 | Geconditioneerd voertuig | ? | 03-04-2001 | 25,2 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 10.900 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| H.t.f. Hzo 42 | 1402 cm | 260 cm | 10.310 kg |
| H.t.f. Hzo 39 | 1403 cm | 260 cm | 10.350 kg |
| Talson Mega | 1378 cm | 260 cm | 10.060 kg |
| Nooteboom OVB-48-03V | 1345 cm | 254 cm | 11.630 kg |
| Draco Tza 232 | 1380 cm | 260 cm | 11.130 kg |
| Van ECK UT-3 | 1404 cm | 260 cm | 10.210 kg |
| Pacton Z3-002 | 1404 cm | 260 cm | 10.500 kg |
| Floor FLO-12-20K1 | 1388 cm | 260 cm | 10.700 kg |
| Langendorf Flexliner Fur Trockenfracht | 1366 cm | 255 cm | 10.810 kg |
| Bulthuis TSTA23 | 1011 cm | 255 cm | 10.900 kg |
| Nooteboom Osds-48-03V | 1364 cm | 254 cm | 10.680 kg |
| Nooteboom Osds-48-03 | 1381 cm | 254 cm | 11.060 kg |
| E.s.v.e. EA 12-9L | 1121 cm | 253 cm | 11.000 kg |
| Groenewegen RO-16-27 Anpc | 1403 cm | 260 cm | 10.310 kg |
| Draco Tza 339 | 1401 cm | 260 cm | 11.220 kg |
| Nooteboom OVB-42-03V | 1359 cm | 254 cm | 10.470 kg |
| Floor Tbz.235.x | 1390 cm | 260 cm | 11.650 kg |
| Nooteboom OSD-48-03V-l | - | 253 cm | 10.710 kg |
| Sor Iberica SP71-SR3FR | 1404 cm | 260 cm | 9.980 kg |
| Van ECK UT-3LN | 1403 cm | 260 cm | 10.400 kg |
| Pacton T3-009 | 1389 cm | 255 cm | 10.460 kg |
| Faymonville Prefamax | 1312 cm | 255 cm | 10.700 kg |
| Nooteboom OSD-50-04V | - | 254 cm | 11.870 kg |
| Bulthuis TATA12 | 1004 cm | 255 cm | 10.160 kg |
| Jumbo DO 270 SE | 1399 cm | 260 cm | 11.320 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.