OV-76-TX
Er rijden momenteel 114 Broshuis 3ASd's rond in Nederland. Deze 3ASd komt uit het jaar 2025 en is nu 11 maanden en 12 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien.
Van deze Broshuis 3asd-18-24/1 open laadvloer rijden er nog 22 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 1983 en september 2025. De nieuwwaarde van deze Broshuis 3asd-18-24/1 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Broshuis haalt een maximumsnelheid van 80 km/uur.
Bekijk ook alle Broshuis 3ASd voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Broshuis 3asd-18-24/1 | 2025
| Voertuigsoort | Oplegger |
| Merk | Broshuis |
| Handelsbenaming | 3asd-18-24/1 |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 1,24 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | Onbekend |
| Aantal wielen | 12 |
| Maximale constructiesnelheid | 80 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 150 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | open laadvloer |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 13 juni 2025 |
| Leeftijd | 11 maanden en 12 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | N.v.t. |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 13 juni 2026. Het voertuig moet over 19 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 10.380 kg |
| Massa rijklaar | - kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 42.000 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 42.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 42.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 8.000 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 8.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 8.000 kg |
Overig
| Aantal assen 3 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) - m | |
| Europese voertuigcategorie O4 | |
| Type 3ASD-18-24/1 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Vergeet ook niet alle Broshuis 3ASd voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van OV-76-TX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
OV-76-TX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| OV-70-TX | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 21-07-2025 | 0,8 jaar | |
| OV-71-TX | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 23-06-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-72-TX | Max Trailer | Max 210 | Open laadvloer | ? | 20-06-2025 | 9,3 jaar |
| OV-73-TX | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 10-06-2025 | 7,8 jaar | |
| OV-74-TX | Krone | SDP | Huifopbouw | ? | 10-06-2025 | 9,7 jaar |
| OV-75-TX | Broshuis | 3ASd | Open laadvloer | ? | 13-06-2025 | 0,9 jaar |
| OV-76-TB | LAG | Containercarrier | ? | 26-05-2025 | 6,6 jaar | |
| OV-76-TD | Krone | Huifopbouw | ? | 12-05-2025 | 1 jaar | |
| OV-76-TF | Schmitz Cargobull | Sko 24-l-13.4 Fp Cool V7 | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 30-05-2025 | 1 jaar |
| OV-76-TG | Krone | Huifopbouw | ? | 15-05-2025 | 1 jaar | |
| OV-76-TH | Stas | Kipper | ? | 13-06-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-76-TJ | Krone | Huifopbouw | ? | 21-05-2025 | 1 jaar | |
| OV-76-TK | Schmitz Cargobull | Sko 24-l-13.4 Fp Cool V7 | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 21-05-2025 | 1 jaar |
| OV-76-TL | Krone | Huifopbouw | ? | 22-05-2025 | 1 jaar | |
| OV-76-TN | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 27-05-2025 | 1 jaar | |
| OV-76-TP | Veldhuizen | P46-1A | Gesloten opbouw | ? | 02-06-2025 | 1 jaar |
| OV-76-TR | Kraker | CF-200 | Niet nader aangeduid | ? | 22-07-2025 | 9,1 jaar |
| OV-76-TS | Schmitz Cargobull | Gesloten opbouw | ? | 06-06-2025 | 1 jaar | |
| OV-76-TT | Langendorf | Flexliner Fur Trockenfracht | Niet nader aangeduid | ? | 05-06-2025 | 1 jaar |
| OV-76-TV | Schmitz Cargobull | Gecond. met temperatuurreg. | ? | 06-06-2025 | 1 jaar | |
| OV-76-TX | Broshuis | 3ASd | Open laadvloer | ? | 13-06-2025 | 0,9 jaar |
| OV-76-TY | Schmitz Cargobull | Gesloten opbouw | ? | 13-06-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-76-TZ | Schmitz Cargobull | Gesloten opbouw | ? | 17-06-2025 | 0,9 jaar | |
| OV-77-TX | Doll | P2H | Open laadvloer | ? | 18-06-2025 | 16,9 jaar |
| OV-78-TX | Hoet Trailers | 4102AA | Open laadvloer | ? | 20-06-2025 | 0,9 jaar |
| OV-79-TX | Hoet Trailers | 4102AA | Open laadvloer | ? | 20-06-2025 | 0,9 jaar |
Oplegger's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan oplegger modellen met breedte van 255 cm een gewicht van ± 10.380 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| H.t.f. Hzo 39 | 1403 cm | 260 cm | 10.350 kg |
| H.t.f. Hzo 42 | 1402 cm | 260 cm | 10.310 kg |
| Talson Mega | 1378 cm | 260 cm | 10.060 kg |
| Van ECK UT-3 | 1404 cm | 260 cm | 10.210 kg |
| Draco Tza 232 | 1380 cm | 260 cm | 11.130 kg |
| Pacton Z3-002 | 1404 cm | 260 cm | 10.500 kg |
| Van ECK UT-3B | 1404 cm | 260 cm | 9.700 kg |
| Floor FLO-12-20K1 | 1388 cm | 260 cm | 10.700 kg |
| Langendorf Flexliner Fur Trockenfracht | 1366 cm | 255 cm | 10.810 kg |
| Bulthuis TSTA23 | 1011 cm | 255 cm | 10.900 kg |
| Nooteboom Osds-48-03V | 1364 cm | 254 cm | 10.680 kg |
| Nooteboom Osds-48-03 | 1381 cm | 254 cm | 11.060 kg |
| E.s.v.e. EA 12-9L | 1121 cm | 253 cm | 11.000 kg |
| Nooteboom OVB-48-03V | 1345 cm | 254 cm | 11.410 kg |
| Welgro 97 Wsl 43-32 | 1214 cm | 255 cm | 9.420 kg |
| Chereau CSD3 | 1403 cm | 260 cm | 9.350 kg |
| Groenewegen RO-16-27 Anpc | 1403 cm | 260 cm | 10.310 kg |
| Draco Tza 339 | 1401 cm | 260 cm | 11.220 kg |
| Nooteboom OVB-42-03V | 1359 cm | 254 cm | 10.470 kg |
| Pacton R3-002 | 1400 cm | 260 cm | 9.760 kg |
| Groenewegen DRO-15-27 B | 1386 cm | 255 cm | 9.710 kg |
| Nooteboom OSD-48-03V-l | - | 253 cm | 10.710 kg |
| Floor Fluo-18-27F1 | - | 252 cm | 9.380 kg |
| Sor Iberica SP71-SR3FR | 1404 cm | 260 cm | 9.980 kg |
| Van ECK UT-3LN | 1403 cm | 260 cm | 10.400 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.